FK Pardubice U-13 B

FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B 6 : 1 (3 : 1) FK Pardubice U-13 B SK Pardubičky

Krajský přebor mladších žáků 2016/2017 | 10. kolo | 15.10.2016 | stadion Dolíček

Hodnocení zápasu

Přinášíme Vám hodnocení ze sobotní zápasu.

Fk Pardubice U 13 B - Pardubičky 6:1 (3:1)

Střelci :
Skohoutil Patrik 2x
Prokeš Martin 2x
Bartoníček Matyáš 1x
Mejzlík Adam 1x

Hodnocení zápasu :
Úvod utkáni se nám nepovedl a po hrubých chybách v obranné fázi jsme se dostali zbytečně pod tlak a soupeř jednu ze šancí využil 0:1. Chvíli trvalo,než jsme se oklepali. Postupem času jsme soupeře přitlačili a vytvářeli jsme si šance , které jsme špatně řešili. Hosté hrozili s nebezpečných protiútoku. V 16 minutě jsme předvedli krásnou kombinační akci a srovnali na 1:1. Uklidnili jsme se a do poločasu střelili dvě branky po chybách soupeře. Poločas jsme vyhráli 3:1! V kabině jsme si důrazně řekli,že se soupeři vyrovnáme důrazu, nasazení a vyvarujeme se individuálních chyb v obraně. Ve druhé půli hrálo jedno mužstvo - a to naše.Hráli jsme rychle, kombinačně na dva, tři doteky a soupeř nestíhal. Z naši kvalitní hry pramenili šance. V 45 minutě jsme vedli 6:1 a měli zápas pod kontrolou. Některé další šance jsme bohužel neproměnili. Zápas skončil 6:1 v náš prospěch. Za druhý poločas kluci zaslouží velkou pochvalu.Bylo v něm spousta pohybu,rychlosti,nasazení,důrazu, kombinace - a to naší hře prospělo. Varování je pro nás úvod utkaní, který jsme prospali. Děkujeme rodičům a divákům za podporu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.10.2016 | Zdroj fotky: )