FK Pardubice U-13 B

FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B 18 : 0 (6 : 0) FK Pardubice U-13 B Sokol Prosetín

Krajský přebor mladších žáků 2016/2017 | 5. kolo | 10.09.2016 | stadion Dolíček

Hodnocení vítězného zápasu U-13 B

Přinášíme Vám hodnocení z dnešního zápasu, ve kterém jsme jasně zvítězili!

FK Pardubice U-13 B - SK Prosetín/Sokol Holetín 18:0 (6:0)

Hodnocení trenéra Najmana:
Začátek zápasu nám vyšel skvěle ve druhé minutě jsme vedli po krásných akcí 2:0. Rychlé vedení nás paradoxně uspokojilo a naprosto nesmyslně jsme polevili v tempu. V horkém počasí hráči začali až na pár výjimek pouze chodit a přizpůsobovat se soupeři. Naštěstí tento výpadek trval jen 10 minut. Od poloviny 1. půle jsme opět začali běhat, soupeře jsme mačkali a začali dávat branky. Některé situace jsme řešili špatně, ve finální fázi nám chyběla přesnost a klid v zakončení. I přesto jsme vyhráli poločas 6:0. O přestávce jsme si jasně řekli, že nebudeme koukat na soupeře, který nechtěl vůbec hrát, a začneme opět kombinovat, nabízet se a více střílet. Chtěli jsme vyvinout větší tlak na soupeře, výše napadat a hlavně svůj výkon více vyhecovat a zkvalitnit. Veškeré výtky, které jsme si řekli v kabině jsme odstranili, soupeře jasně převyšovali a stříleli jeden gól za druhým. Skóre se zastavilo na čísle 18!!!. Soupeř nekladl žádný odpor a postupně odpadl fyzicky a to díky naší rychlé přímočaré hře.
Za druhý poločas kluci zaslouží velkou pochvalu, bavili jsme jak rodiče, fanoušky, tak hlavně sami sebe velmi pěknými akcemi. Budeme se i nadále snažit aby jsme neměli výpadky ve hře jako to bylo v části prvního poločasu a naopak navázali na skvělý druhý poločas.

(Autor: Najman Tomáš | Datum: 10.09.2016 | Zdroj fotky: )