FK Pardubice U-14

FC Hradec Králové FK Pardubice U-14 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2016/2017 | 15. kolo | 20.11.2016 | UMT Všesportovní stadion

Prohra v Hradci

15. kolo žákovské ligy starších žáků.

FC Hradec Králové – FK Pardubice 2:0 (0:0)

Sestava:

Nalezinek - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Beneš - Veverka (36. Němec), Teplý, Jarkovský, Obermajer (55. Khol), Kárský (45. Šenkýř) - Hildebrand (45. Poláček)

Trenér Jakub Adam: „ První poločas, ve kterém měl Hradec uzemní převahu byl ve znamení velkého množství nepřesností a zbytečných ztrát a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.  Na začátku druhého poločasu jsme dokázali parkrát dobře zakombinovat a dostat se i k "náznaku" ohrožení Hradecké branky. Zápas se zlomil ve 44. minutě, kdy domácí vstřelili branku na 1:0. Od této chvíle měli domácí opět více ze hry a zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce.

Obránce David Poláček: „První poločas se hrálo převážně na naší polovině, ale na začátku druhého poločasu jsme měli dobré přílěžitosti skórovat, ale po prvním obdrženém gólu jsme šli psychicky dolů a nepodstupovali jsme souboje a hráli jsme nedůrazně a chyběla nám i aktivita a nakonec jsme dostali druhý gól.“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.11.2016 | Zdroj fotky: redakce )