FK Pardubice U-14

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-14 5 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2016/2017 | 8. kolo | 01.10.2016 | hřiště Astonka

Prohra v Ml. Boleslavi

8. kolo žákovské ligy starších žáků

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 5:0 (3:0)

sestava:

Šindelář - Kirchner (36. Němec), Voženílek, Besperát, Skřivánek - Veverka, Jarkovský, Obermajer (47. Mikan), Beneš - Šenkýř (60. Pavlíček P.), Kárský (36. Hrnčíř)

trenér Jakub Adam: Dnešní utkání pro nás dopadlo výsledkově velmi špatně. Soupeř nekompromisně trestal naše individuální chyby, které vycházely ze snahy o konstruktivní rozehrávku ve všech herních situacích. V některých pasážích zápasu se nám snaha o kombinaci docela dařila, ale  bohužel pouze na naší polovině hřiště a k ohrožení domácí branky jsme se v podstatě nedostali.

V naší hře je stále velké množství nepřesností a technických nedostatků, které nás pak limitují při snaze o konstruktivní a kombinační fotbal.

hráč Veverka: Zápas v Mladé Boleslavi dopadl špatně výsledkově, ale ze začátku utkání jsme byli více dominantní na míči a vytářeli jsme si pěkné akce, ale soupeř potrestal naše individuální chyby. Zápas pro nás nedopadl dobře, ale vzali jsme si z něj mnoho ponaučení.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2016 | Zdroj fotky: )