FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-14 FK VIAGEM Příbram

Česká liga žáků U-14 2016/2017 | 18. kolo | 28.09.2016 | stadion Ohrazenice

Výhra s Příbramí U14

Vložené 18. kolo žákovské ligy sraších žáků

FK Pardubice U-14 - FK Příbram 2:0 (1:0)

Branky: 21. Veverka, 40. Obermajer

Sestava:

Nalezinek - Kirchner, Voženílek, Bezperát (49. Hrnčíř), Beneš - Němec (36. Vašíček), Jarkovský, Obermajer, Veverka (58. Pavlíček), Skřivánek - Kárský (36. Mikan)

Trenér Jakub Adam: I v dnešním zápase náš výkon brzdilo velké množství nepřesností a zbytečných ztrát míče. I tak jsme si vypracovali několik slibných příležitostí po dobře sehraných kombinacích ze kterých se nám podařilo dvakrát skórovat. Bohužel závěr zápasu nám herně nevyšel. Začali jsme řešit velké množství situací individuálně což souviselo i se špatným pohybem hráčů bez míče a nebyli jsme schopni udržet míč po delší časový úsek na našich kopačkách.

hráč Besperát: Dnešní utkání s Příbramí se mi od začátku velice libilo. Drželi jsmedobře míč a kombinovali s tím jsme se dostávali do šancí a právě nasší aktivitou jsme zaslouženě vedli o půlce 1:0. Ve druhém poločase jsme začali velice aktivněa daůi jsme hned gól, ale ke konci zápasuse naše hra zhoršila. Začali jsme tahat míč a nenabízeli jsmese a tak nás soupeřzačal tlačit, nakonec jsmeto zvládli a zvítězili.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.09.2016 | Zdroj fotky: redakce )