FK Pardubice U-14

AC Sparta Praha FK Pardubice U-14 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2016/2017 | 3. kolo | 27.08.2016 | TCM Praha - Strahov

Remíza se Spartou

2. kolo žákovské ligy starších žáků

AC Sparta Praha - FK Pardubice 0:0 (0:0), na p.k. 4:3

Sestava: Nalezinek - Kirchner, Teplý, Hrnčíř (47. Voženílek), Jarkovský (52. Němec) - Veverka (54. Pavlíček P.), Štichauer, Beneš, Skřivánek - Obermajer, Šenkýř (65. Kárský)

Trenér Jakub Adam: Utkání hrané za velkého vedra mělo od první minuty vysoké tempo v úvodu utkání byl aktivnějši soupeř, ale z územní převahy si nevypracoval žádnou gólovou šanci. Po uvodních deseti minutách jsme hru vyrovnali a až do konce poločasu to byl boj ve středu hřiště. Druhý poločas kluci pokračovali ve velmi náročném stylu hry, kdy agresivní hrou s velmi dobrým napadáním nedali soupeři prostor pro jakoukoliv kombinaci. Zápas se hrál až do závěrečného hvizdu v obrovském tempu a hra se přelévala ze strany na stranu. V úplném závěru jsme si vytvořili několik zajímavých příležitostí, ale ani jednu se nám nepodařilo důrazněji zakončit.

Pochvalu zaslouží celý tým včetně náhradníků.

Záložník David Obermajer: „Myslím si, že celý tým ten zápas odmakal naplno, všichni jsme bojovali do posledního dechu, naše obrana byla skvělá a výborně zachytal gólman, také střed hřiště hrál skvěle, do útoku se přecházelo špatně a proto spravedlivý výsledek 0:0. Penalty jsme kopali skvěle, naštěstí pro soupeře jsme dvě nedali a gólman jich pár chytil. Byla to skvělá týmová práce“.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.08.2016 | Zdroj fotky: redakce )