FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 6 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Letohrad

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 8. kolo | 02.10.2016 | stadion Dolíček

B dorost deklasoval Letohrad

8. kolo VČP

FK Pardubice B - FK Letohrad  6:0 (2:0)

Hostující mladý, houževnatý a snaživý tým odolával našim kombinacím až do 30. minuty, kdy Jankele prosrtčil míč za obranu na Borna a ten otevřel účet utkání - 1:0. Poločasové skóre završil ve 44. minutě přesnou střelou k tyči Jankele - 2:0.

Druhý poločas již byl jasně v naší režii, když jsme hosty přehrávali ve všech činnostech a stav utkání se po dvou brankách Panchártka a jedné Kučery s Polívkou zastavil na stavu 6:0.

Fakta - branky: 49. a 62. Panchártek, 30. Born, 44. Jankele, 48. Kučera, 84. Polívka. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Jan Čapek - Čech, Svatoň. Diváků: 50

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Tomek (46. Večeřílek), Novák, Fejl (67. Polívka), Kmetík - Barbarič (71. Tuťálek), Zelinka, Jankele, Cempírek (46. Kučera) - Panchártek (65. Dostál), Born.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 04.10.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )