FK Pardubice U-13

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-13 2 : 5 (1 : 1) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U-13 2015/2016 | 21. kolo | 15.05.2016 | stadion Mladá Boleslav

U13: Po výborném výkonu další výhra

V neděli nás čekal třetí tým tabulky z Mladé Boleslavi.

FK Mladá Boleslav U13 - FK Pardubice U13 2:5 (1:1)

Branky: 2x Šenkýř, Štichauer, Poláček, Jarkovský

I.

Nalezinek - Kirchner, Khol, Beneš - Němec, Jarkovský - Poláček, Obermajer (P.Pavlíček)

II.

Šindelář - Besperát, Voženílek, Skřivánek - Štichauer, Veverka - Hildebrand, Šenkýř (Kárský, Hrnčíř)

Hned od prvních minut se hrálo velmi pohledné utkání se skvělým soupeřem. My jsme na prvním hřišti zhruba po deseti minutách hry na začali dominovat, jenže nám v útoku scházel lepší první dotek s míčem a přesnější zakončení. Na druhém hřišti se hrálo vyrovnaně, znovu s velkým počtem neproměněných brankových příležitostí, a tak byl stav o poločase 1:1. Po změně stran jsme znovu na obou hřištích měli územní převahu a i když jsme inkasovali na 2:1, tak se nám povedlo duel zaslouženě otočit a zvítězit rozdílem tří branek 2:5. Střelcům se dnes sice příliš nedařilo, ale i tak musíme celý tým pochválit za velmi dobrý výkon, který potvrdil naši stoupající formu.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.05.2016 | Zdroj fotky: )