FK Pardubice U-19 B

MFK Trutnov FK Pardubice U-19 B 3 : 4 (1 : 2) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 25 | 28.05.2016 | stadion Trutnov

Výhra po přestřelce v Trutnově

25. kolo

MFK Trutnov - FK Pardubice B 3:4 (1:2)

Do utkání s druhým týmem tabulky jsme nastoupili se změnou taktiky a soustředili se na zajištěnou obranu s vykombinováním rychlých protiútoků. Toto herní pojetí přineslo svoje ovoce, když očividně zaskočený domácí tým si s tímto faktem nedokázal poradit. V 10. min. po rohu domácích Bartaloš reflexivně chytil střelu z malého vápna. Ve 20. min. Zelenka poslal dlouhý míč za obranu domácích, Svatoň podstoupil běžecký souboj s domácím stoperem, který míč odehrál k tyči vlastní branky - 0:1. Ve 43. min. únik domácích zastavil skluzem ve vápně Šprongl a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Brejcha - 1:1. Po rozehrání a kombinaci ve středu hřiště prostrčil za obranu domácích přihrávku Fejl a Barbarič skluzem stanovil poločasové skóre na 1:2.

Do druhého poločasu domácí tým nastoupil s velkým odhodláním vyrovnat a nutno přiznat, že měl míč více na kopačkách. Branky jsme však stříleli my. V 53. min. Svatoň vybojoval u postranní čáry míč, posunul ho za obranu na nabíhajícího Doležala, který nezaváhal a upravil na 1:3. O deset minut později po autu Zelenky vyvezl míč Doležal, přihrál na vápno Fejlovi, který krásnou střelou k tyči zvýšil na 1:4. O minutu později Bartaloš chytil sólo domácího hráče a z protiútoku šel také sám na domácího gólmana Fejl, ale jeho klička byla krátká. Od tohoto okamžiku nás domácí tým několikrát ohrozil, ale Bartaloš čaroval, když zlikvidoval několik šancí domácích. V posledních dvaceti minutách domácí tým po centrovaných míčích (a za vydatného přispění rozhodčích) korigoval dvěma brankami po hlavičkách na konečných 3:4, ale vyrovnat se jim však již nepodařilo.

Trenéři chválí celý tým za splnění taktických úkolů a za výsledek na kterém má lví podíl výborný gólman Bartaloš.

Fakta - branky: 43. Brejcha, 73. Landa, 83. Kalhous - 20. Svatoň, 44. Barbarič, 53. Doležal, 63. Fejl. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Tomáš Bouz - Seidel, Matějka. Diváků: 90.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Šprongl, Zelenka - Barbarič, Doležal, Fejl, Kmetík (92. Tomek) - Svatoň (82. Cempírek), Kučera (80. Dostál), připraven Večeřílek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 01.06.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )