FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 4 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Náchod

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 20. kolo | 24.04.2016 | stadion Dolíček

B dorost i nadále drží domácí neporazitelnost

20. kolo

FK Pardubice B - FK Náchod B  4:1 (1:1)

Na Dolíčku se hrál pohledný, rychlý a důrazný fotbal s množstvím kombinačních akcí, které předváděli hráči obou mužstev. Naši hráči se dostávali do slibných příležitostí, které však nevedly ke gólovému zakončení. Až ve 34. min. jsme zahrávali roh Bušem, Karvánek od zadní tyče vrátil míč do vápna na Staňka, který krásnou střelou na zadní tyč otevřel účet utkání - 1:0. O dvě minuty později hosté nakopli míč za naší obranu, kde Fejl prohrál souboj s hostujícím Růžičkou a ten srovnal na 1:1. Ve 42. min. Panchártek v sólovém úniku přehodil brankáře hostí, ale i branku.

Druhý poločas vyzněl herně lépe pro naše mužstvo. V 62. min. Fejl prostrčil za obranu míč na Buše, který prostřelil gólmana a stanovil na 2:1. V 71. min. po rohu Buše Panchártek z malého vápna nikým neatakován hlavičkoval nad branku. V 75. min. Zelenka neproměnil penaltu za faul na Fejla, když trefil břevno. Rozhodnutí přinesla 80. min. když míč zatáhl po lajně Fejl, předložil ho před branku a Zelenka dorazil na 3:1. V 85. min. opět po přihrávce Fejla od lajny před branku se prosadil Tomek a upravil na konečných 4:1.

Ke kvalitnímu utkání po všech stránkách přispěli svým výkonem všichni hráči obou mužstev. Pochvala pro nejlepšího hráče na hřišti Fejla a spolehlivého Bartaloše.

Fakta - branky: 34. Staněk, 62. Buš, 80. Zelenka, 86. Tomek - 36. Růžička. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Miloslav Zita z Načešic (Poláček, Pešek). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Doležal, Karvánek, Staněk, Zelenka - Večeřílek (25. Novák), Svatoň, Fejl, Cempírek (66. Kučera) - Panchártek (80. Barbarič), Buš (85. Tomek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 27.04.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )