FK Pardubice U-19 B

FC Olympia Hr. Králové FK Pardubice U-19 B 1 : 2 (1 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 19. kolo | 16.04.2016 | stadion Kukleny

Těsná výhra nad hradeckou Olympií

19. kolo

FC OLYMPIA Hradec Králové B - FK Pardubice U19 B  1:2 (1:1)

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří lépe kombinovali a byli důraznější v osobních soubojích. V 16. min. po autu domácí přenesli hru křížem na velké vápno, kde nikým nehlídaný domácí Tykva neměl problém prostřelit Bartaloše - 1:0. Ve 25. min. Bartaloš zlikvidoval sólo domácích a hra obou mužstev se postupem času začala vyrovnávat. Výsledkem byla naše vyrovnávací branka, když Panchártek ve 44. min. skluzem dojel centr Buše na zadní tyč z trestného kopu a vyrovnal na 1:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší aktivitou a odhodláním zvrátit výsledek na svou stranu. V 50. min. domácí zahrávali rohový kop, ze kterého jsme přešli do rychlého brejku, když Kučera nezištně předložil míč volnému Doležalovi, jenž střelou přes gólmana nezaváhal a stanovil na 1:2. Od této chvíle jsme převzali iniciativu, dostávali se do slibných příležitostí (Doležalovo sólo, střela Zelenky z malého vápna), ale skóre se již nezměnilo.

Trenéři vyslovili pochvalu pro celý tým za otočení nepříznivého výsledku a hru ve druhém poločase, pro celou obranu, aktivního Panchártka a nejlepšího hráče na hřišti Doležala.

Fakta - branky:16. Tykva - 44. Panchártek, 50. Doležal. Rozhodčí: Matěj Junek - Hlavsa, Kosař. ŽK: 1:1 (Hlušička - Doležal). Diváků: 40.

Sestava FK PCE B: Bartaloš - Novák, Karvánek, Šprongl, Zelenka - Born (62. Kmetík), Víšek, Doležal, Cempírek (46. Kučera) - Buš, Panchártek (88. Večeřílek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 20.04.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )