FK Pardubice U-19 B

SK Vysoké Mýto FK Pardubice U-19 B 0 : 2 (0 : 2) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 13. kolo | 31.10.2015 | stadion Vysoké Mýto

Dvoubranková výhra B dorostu ve Vysokém Mýtě

13. kolo

SK Vysoké Mýto - FK Pardubice U19 B  0:2 (0:2)

Předposlední utkání podzimu jsme odehrály na malém a podmáčeném hřišti. Obě mužstva se snažila o kombinační hru, ale na těžkém terénu se jednalo spíše o bojovné, než pohledné utkání. Již v 5. min. z hranice vápna vyslal nemastnou, neslanou střelu Zelenka a tato proklouzla domácímu gólmanovi mezi nohama - 0:1. Ve 8. min. domácí tým zahrával trestný kop, který po krásné ráně skončil na břevně naší branky. Ve 30. min. si na roh Kaštánka naskočil Panchártek, ale netrefil branku. Rozhodující gól padl ve 45. min., když po autu Nováka do vápna prodloužil hlavou Panchártek a nikým neobtěžovaný Víšek přehodil hlavou brankáře Mýta a stanovil tak poločas na 0:2.

Druhý poločas nabídl stejnou hru, když si obě mužstva vytvořila několik i vyložených šancí, které však zůstaly nevyužity (Panchártek, Buš, sólo domácího hráče, který netrefil branku). Za zmínku stojí neuznaný gól Panchártka pro ofsajd v 60. minutě.

Trenér Hofman pochváli celý tým za bojovnost na těžkém terénu, z jednotlivců za výkon gólmana Bartaloše a aktivního Panchártka.

Fakta - branky: 5. Zelenka, 43. Víšek. Rozhodčí: Louženský z Moravan (Poláček, Zita). ŽK: 1:1. Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Rambousek (46. Fejl), Dvořák, Kaštánek, Novák (60. Kmetík) - Karvánek, Víšek, Doležal, Zelenka - Panchártek (85. Dostál), Buš (80. Jantovský). Dále připraveni: Večeřílek, Cempírek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 04.11.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )