A-tým | 10.07.2017

K týmu se připojí útočník Petr Rybička

Již v minulém přestupním období byl příchod Petra Rybičky jednou z priorit pardubického vedení. V zimě to ještě nevyšlo, ale nyní se kmenový hráč Zbrojovky připojí k pardubickému týmu. S hráčem, který do Brna odešel z nedaleké Chrudimi, se čeká zejména posílení pardubické ofenzivy.

„O Rybičku jsme měli zájem již v minulých přestupních termínech, ale až teď se nám podařilo ho získat do našeho týmu,“ vysvětluje Vít Zavřel, sportovní manažer našeho klubu. „Naším záměrem bylo, aby se k týmu připojil již dříve, ale Zbrojovka měla po odchodech útočníků Řezníčka a Škody sama problémy s útočníky. To se ale naštěstí vyřešilo a tak Petr může od pondělka nastoupit k našemu týmu,“ řekl pro klubový web.

21letý útočník Petr Rybička (na titulním snímku ještě v chrudimském dresu) začínal s fotbalem v Kameničkách, od deseti let bojoval v týmech MFK Chrudim. Výrazně na sebe upozornil v sezóně  2015/16, ve kterém nastřílel v chrudimském dresu v ČFL 22 branek a stal se nejlepším střelcem třetí nejvyšší soutěže.

Do svého týmu ho před rokem zlákala brněnská Zbrojovka, která ho ale ještě loni na podzim poslala na hostování do Znojma, kde nás zarmoutil hattrickem do pardubické sítě v televizním utkání, které jsme na jihu Moravy prohráli 2:5

Nyní tento mladý útočník přichází rozdávat radost do Pardubic, do týmu trenéra Krejčího přichází na roční hostování.

(Autor: Radek Klier | Datum: 10.07.2017 | Zdroj fotky: René Svoboda, svoboda.info )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus