A-tým | 09.12.2022

Začal předprodej pro stávající držitele "permic", zveřejňujeme systém slev!

V pátek 9. prosince 2022 začíná prodej permanentních vstupenek na jarní domácí utkání našeho týmu, zatím jen pro fanoušky, kteří je vlastnili již v podzimní části sezóny. A také pro ty, kteří si zakoupili naši eFKartu, kterou je možné si pořídit od čtvrtka a která kromě práva přednostního prodeje nabízí také zajímavou slevu.

V úterý jsme vám představili základní ceny permanentních vstupenek ve výši 2500 Kč (východní tribuna) a 1900 Kč (tribuna za brankou, sektor B2 je zčásti vyhrazený pro náš fanklub). V den zahájení první fáze prodeje klub FK Pardubice představuje systém slev, které připravil pro své fanoušky. Ten bude platný i po zahájení prodeje pro veřejnost, který začíná v úterý 13. prosince 2022.

Pokud s nákupem permanentní vstupenky na jaro váháte, rádi bychom zdůraznili, že neslouží pouze k návštěvám utkání našeho A-týmu. Využít ji můžete také při návštěvě všech dalších utkání konaných na LS (např. finálová utkání poháru OFS a KFS, přípravná utkání našeho týmu konaná do 30. 6. 2023 atd.) a také vás opravňuje sledovat zápasy našeho B-týmu na Vinici.

Největším lákadlem ale pochopitelně zůstávají zápasy našeho „áčka“ ve FORTUNA:LIZE. Každého zaujmou jména Slavie, Sparty, Baníku, nebo derby s Hradcem, ale čekají nás i důležitá utkání s Teplicemi, Zlínem, nebo atraktivní souboj proti Slovácku, na jehož lavičce stojí Pardubák Martin Svědík.

Jeden bod, který musíme vyzdvihnout. Program našeho týmu čítá na jaře sedm domácích utkání, ve kterých známe jména soupeřů, ale také další minimálně dvě utkání v nadstavbové části F:L! Navíc majitelé permanentních vstupenek se logicky „vyhnou“ zvýšené ceně vstupenek při rizikových utkáních.

Pojďme se podívat na systém slev, které pro fanoušky vedení FK Pardubice připravilo. Poměrově jsou nastavené obdobně, jako tomu bylo při působení na stadionu Pod Vinicí, nebo ve vršovickém Ďolíčku.

Slevy se týkají těchto kategorií:

- děti do 12 let

- senioři nad 70 let

- držitelé průkazů ZTP a ZTP/P

Výše slevy:

Ve všech kategoriích, kterých se sleva týká, je cena o 40% nižší proti ceně základní.

Možnost slevy s eFKartou:

V případě pořízení eFKarty (info zde) je možné využít i její slevu (10% nebo 5%)

Příklad:

V našem příkladu uvádíme jak pro zmíněné kategorie mohou slevy probíhat, vč. přesných částek.

Hlavní tribuna:
Cena permanentní vstupenky:  2500 Kč
Cena po 40% slevě 1500 Kč
Cena po slevě s eFKartou 5% 1425 Kč
Cena po slevě s eFKartou 10% 1350 Kč

Tribuna za brankou:
Cena permanentní vstupenky:  1900 Kč
Cena po 40% slevě 1140 Kč
Cena po slevě s eFKartou 5% 1083 Kč
Cena po slevě s eFKartou 10% 1026 Kč

Na závěr 10 důvodů proč je dobré mít vlastní permanentní vstupenku!

-          máš jistý vstup na všechny zápasy, včetně těch exponovaných

-          vstup na zápasy tě vyjde levněji, než nákup jednotlivých vstupenek

-          máš „permici“ a chceš se podívat na zápas našeho B-týmu na Vinici? Jsi vítán, platí i tam!

-          „permice“ neplatí pouze na utkání F:L, ale na všechny akce, které se na LS budou konat

-          provázáním  „permice“ s eFKartou si ji ještě zlevníš a navíc získáš další balíček výhod

-          nemusíš se zdržovat u pokladny!

-          nehrozí ti, že by sis zapomněl nákup vstupenky

-          poznáš na tribuně nové přátele z řad dalších permanentkářů!

-          i na další sezónu budeš mít přednostní právo na své místo

-          je to skvělý vánoční dárek pro tvé blízké!

PRO PŘECHOD K NÁKUPU eFKarty KLIKNI NA BANNER!

efkarta

(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.12.2022 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus