A-tým | 08.12.2022

Staň se členem rodiny FK Pardubice! S eFKartou!

Před zahájením prodeje permanentních vstupenek ti přinášíme nový produkt! Od čtvrtka 8. prosince si můžeš pořídit eFKartu a začít využívat benefity, které tento projekt nabízí. Největší výhodou je sleva na nákup permanentních a jednotlivých vstupenek. Exkluzivní pak bude možnost zúčastnit se Stadion Tour, osobně se setkat s našimi hráči a trenéry, či se zúčastnit besedy s vedením klubu. I další nabízené možnosti ti určitě udělají radost!

PRO PŘECHOD K NÁKUPU eFKarty KLIKNI NA BANNER!

efkarta

Projekt eFKarta nabízíme ve dvou kategoriích, PLUS a BASIC. Prodej členství bude probíhat od čtvrtka 8. prosince 2022, eFKarta pro jarní část sezóny bude mít platnost do 30. června 2023 a bude se prodávat v těchto cenových úrovních:

-          KARTA PLUS – 650 Kč

-          KARTA BASIC – 350 Kč

Start projektu eFKarta ještě před zahájením předprodeje permanentních vstupenek má prozaický důvod: Držení eFKarty tě opravňuje k nákupu sezónní vstupenky se slevou 10%, resp. 5%! Pojďme se tedy podívat na kompletní přehled výhod, které pro jaro 2023 připravujeme.

EDIT: Prodej eFKaret pro jaro 23 byl ukončen 2. 3. 2023.

sca

Pozn. Tento výčet výhod není konečný, v průběhu jarních části FORTUNA:LIGY bude rozšířen o další slevy na nákupy u partnerů FK Pardubice.

CO BY TĚ K TÉMATU JEŠTĚ MOHLO ZAJÍMAT?

Jaká bude platnost zakoupené eFKarty?

Jak bylo uvedeno, eFKarta bude platit od okamžiku zakoupení do 30. června 2023.

Co musím udělat pro to, abych si mohl pořídit eFKartu?

Stačí si zakoupit členství, Vybrat heslo „eFKarta“ a zvolit, který druh členství vybereš (PLUS nebo BASIC). Dál se budeš řídit instrukcemi prodejního systému.

Jaký krok bude následovat?

Na mail uvedený při nákupu eFKarty Ti dorazí instrukce se všemi potřebnými informacemi.

Kdy obdržím dárky a samotnou eFKartu?

Do dvou týdnů od úhrady eFKarty si své dárky i samotnou eFKartu vyzvedneš ve FanShopu FK Pardubice na adrese: KEEPERSport CZ, Palackého 1930, Pardubice. Den předem obdržíš SMS zprávu, která tě bude informovat o tom, že je vše připraveno.

Mohu uvedené slevy využít, i když eFKartu zatím fyzicky nevlastním?

Rozhodně ano! Mail, který ti dorazí po uhrazení poplatku, bude obsahovat informace i k tomuto tématu.

Je možné, aby držitel eFKarty využil přednostní nákup permanentní vstupenky?

Počítáme s tím! Zatímco pro veřejnost bude předprodej sezónních vstupenek probíhat od 13. 12. 2022, držitelé permanentních vstupenek z podzimu 2022 a majitelé eFKarty budou mít šanci si svá místa na rekonstruovaném stadionu vybírat již od 9. 12. 2022!

EDIT: Prodej eFKaret pro jaro 23 byl ukončen 2. 3. 2023.

PRO PŘECHOD K NÁKUPU eFKarty KLIKNI NA BANNER!

efkarta

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.12.2022 | Zdroj fotky: )

ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama