A-tým | 16.02.2018

V sobotu proti Otrokovicím v Ohrazenicích!

Pro fanoušky je to asi matoucí, ale kdo se podívá z okna, pochopí. FK Pardubice měl snahu odehrát sobotní duel proti Otrokovicím na přírodní trávě, nicméně sněžení ze čtvrtka na pátek jim udělalo čáru přes rozpočet.

S pomocí regionálních periodik jsme vás chtěli v pátek ráno informovat o tom, že přípravné utkání proti účastníkovi MSFL Viktorii Otrokovice se uskuteční na přírodní trávě stadionu na Dolíčku. Média o tom opravdu ve svých pátečních vydáních informují, ale silné sněžení duel vrátilo do ohrazenického areálu. Za protichůdné informace se omlouváme, sobotní utkání se uskuteční v 10:30 hod. na UMT v Ohrazenicích.

Duel s moravským protivníkem, proti němuž budeme mít herní premiéru, bude předposledním přípravným zápasem před startem sezóny. Pardubičtí trenéři dají opět šanci testovanému Romanovi Kašiarovi (rozhovor s hráčem zde), fanoušci ale uvidí v pardubickém dresu ještě jednu neokoukanou tvář. Na trávník totiž vyběhne také Tomáš Rada, který je v našem klubu na zkoušku z ligového Slovácka.

Pokud tedy můžete, přijďte se v sobotu dopoledne podívat na aktuální formu pardubického A-týmu!

PROGRAM VÍKENDOVÝCH PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ ZDE

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.02.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis