MFK Trutnov FK Pardubice U-13 3 : 8 (3 : 4) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U-13 2014/2015 | 2. kolo | 26.10.2014 | Stadion Trurtnov

Sestava:

I. Bureš - Zdražil, Zezulák, Kurka, Paulus, Březina, Koutský, Slavík, Fikejz, Vojtíšek

II. Lajžner - Semenec, Tlapák, Svatoň, Hruška Marek, Šimek, Bartoš, Mrázek, Pithart

Branky: 2x Šimek, 2x Paulus, Mrázek, Bartoš, Koutský, Zdražil

Naše vítězství se soupeřem s kterým jsme minulý rok dvakrát prohráli se nerodilo lehce. Po chybách na obou hřištích jsme na začátku prohrávali 0:2. Kluky to však nepoložilo a utkání probíhalo převážně na polovině soupeře. Z našeho tlaku vznikalo mnoho šancí, ale naše produktivita je ''neuspokojivá''. I přesto jsme skóre do poločasu otočili a v druhém poločase ještě navýšili. Soupeř po celé utkání spoléhal na naše chyby a vyčkával na své polovině. Nyní nás čekají dvě domácí utkání proti silnějším soupeřům proti kterým musíme zvýšit naši produktivitu a hlavně v koncovce zachovat klid a rozvahu.

Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon a snahu hrát i přes nepříznivé skóre.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.10.2014 | Zdroj fotky: )