FK Pardubice U-16

FC Hradec Králové FK Pardubice U-16 0 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2014/2015 | 10. kolo | 12.10.2014 | SCM Bavlna

Vyhrané derby v Hradci

Vyčerpaní, ale plni blaha naši chlapci padli po utkání na trávník

FC Hradec Králové : FK Pardubice

Datum:            12.10. 2014                                        hřiště: Bavlna

Výsledek:        0:1                                                        poločas:          0:1

Střelci:                         20´ Nekl

Sestava:

Letáček – Šafařík, Novotný, Batelka, Koblížek, Rambousek – Čuchal, Jiroušek (59´ Jankele), Vašek (68´ Rek) –Víšek (59´ Machatý), Nekl (52´ Peleška) (78´ Večeřílek)

Slovo trenéra Vladimíra Klenze:

Po celkem jednoznačném utkání z minulého týdne jsme jeli na hřiště jednoho z největších našich soupeřů. Hradečtí nás přivítali na nádherném trávníku, kde je opravdu krásné hrát.

Soupeře jsme se nebáli. Do zápasu jsme šli s pokorou, jako vždy, ale bez respektu. Líbí se mi, že naši kluci mají cíl, za kterým si jdou a na soupeře nehledí. Prostě sami sebe chceme posouvat, každý zápas bereme jako výzvu, chceme být aktivní, agresivní, sebevědomí, kreativní a dynamičtí. Cíl jsme splnili.  Naši chlapci si svým přístupem k utkání vyhrát zasloužili a za to jim blahopřeji.

Dík patří i divákům, rodičům, kteří nám celý zápas fandili. Věřím, že taková kulisa bude i ve středu v utkání proti Spartě, a také slibuji, že naši kluci opět posunou svou mez.

Foto:

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2014 | Zdroj fotky: )