FK Jablonec FK Pardubice U-16 0 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2014/2015 | 4. kolo | 30.08.2014 | Tanvald

U16 vyhrála v Jablonci

Povedený druhý poločas nám přinesl výhru

FK Baumit Jablonec : FK PARDUBICE

Datum:            30. 8. 2014                                          hřiště: Tanvald

Výsledek:        0:2                                                        poločas:          0:0

Střelci:                         42´ Huf, 80´ Jankele (p)

Sestava:

Letáček – Šafařík, Batelka, Koblížek, Rambousek (53´ Born) – Čuchal (46´ Huf), Jiroušek (63´ Machatý), Vašek –Víšek (46´ Menšík), Jankele, Peleška (57´ Večeřílek)

Slovo trenéra:

K velmi těžkému utkání jsme nastoupili bohužel bez tří opor. Ze zdravotních důvodů nenastoupili Novotný, Nekl a ještě jsme pošetřili Hufa, který nastoupil až do druhé půle, protože odehrál téměř celé utkání za U17.

Utkání to bylo celkově velmi vyrovnané. V prvním poločase jsme se nedostali do žádné vyložené šance. Domácí však ano, ale ty zneškodnil Letáček. Po přestávce, po příchodu Hufa se naše hra směrem vpřed velmi zvedla a již jsme začali být nebezpeční. Měli jsme několik šancí. David Huf druhou branku svoji nepřidal a ani dvě velké šance Šafaříka brankou neskončili. V 80´ zahrával Jankele úspěšně penaltu po faulu na Hufa.

Klukům blahopřeji za dosažení cíle (výhra aktivní, kreativní a pěknou hrou) a zároveň jim přeji hodně zdaru a šťastného vkročení do nového školního roku, a také, aby ta chuť vyhrávat jim trvala co nejdéle.