FK Pardubice U-16

Dynamo České Budějovice FK Pardubice U-16 0 : 7 (0 : 4) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2014/2015 | 3. kolo | 24.08.2014 | SCM Složiště Mladé UMT

SK Dynamo České Budějovice : FK Pardubice 0:7

Náš vítězný pokřik zněl i v Budějicích...

SK Dynamo České Budějovice : FK PARDUBICE

Datum:            24. 8. 2014                                          hřiště: Tréninkové centrum mládeže

Výsledek:        0:7                                                        poločas:          0:4

Střelci:                         7´, 10´, 24´, 33´ Huf, 48´ Peleška, 53´ Machatý, 70´ Vašek.

Sestava:

Letáček – Šafařík, Novotný, Koblížek (55´ Batelka), Rambousek (41´ Born) – Jankele, Jiroušek (40´ Čuchal), Vašek –Nekl (47´ Machatý), Huf (60´ Večeřílek),  Víšek (41 Peleška)

Slovo trenéra:

Do Českých Budějovic jsme jeli s cílem vyhrát, ale také s velkým respektem. Věděli jsme, že domácí jsou velmi kvalitní, a že jestli zde chceme vyhrát, musíme maximálně využívat příležitosti a také, že každý musí opravdu tvrdě pracovat a ukázat se.

To se nám dařilo. Zejména v prvním poločase jsme z cca 6-ti šancí čtyřikrát skórovali.

Navíc nás několikrát parádně podržel skvělý Letáčak.

Do druhé půle jsme šli s pokorou a cílem dál pokračovat v naší hře bez ohledu na stav.

Celý tým bych chtěl vyzdvihnout za přístup k utkání, pokoru a vůli vyhrát. V zápase bylo vidět spoustu individuálních akcí (třeba i Bornův obranný zákrok na naší brankové čáře, kdy nůžkami vykopl jasný gól za stavu  5:0-nezáleží nám na skóre…každý chce ukázat maximum), nebo Vaškovy pasy na Hufa.

Klukům přejeme, aby tato vášeň, se kterou zvládli dneska toto utkání, jim vydržela i do Jablonce, kde to bude neméně náročné.