FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 9 : 0 (4 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Česká Třebová

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 12. kolo | 26.10.2014 | Stadion Dolíček

Devítibranková výhra nad Českou Třebovou

Ve 12. kole Východočeského přeboru dorostu si pardubická rezerva poradila s Českou Třebovou a upevnila si tak první místo v tabulce.

12. kolo

FK Pardubice U19 B - FK Česká Třebová  9:0 (4:0)

Od začátku utkání domácí hráči dobře kombinovali a tak již ve 3. min. se sám před brankou zjevil Buš, ale netrefil branku. V 6. min. D. Pánek zatáhl po lajně a jeho střílenou přihrávku zužitkoval Gašpar - 1:0. V 8. min. se sám před brankou neprosadil Gašpar, když opět netrefil branku. v 10. min. Kaštánek vysunul po levé lajně Brože a jeho přihrávku před prázdnou branku dorazil Buš - 2:0. V 17. min. měl 100% gólovku Svatoň, ale taktéž netrefil zařízení zvané branka. Ve 21. min. vysunul Kaštánek do sóla Brože, ten předložil míč před prázdnou branku Gašparovi, který již neměl problém ho umístit do prázdné branky - 3:0. Ve 27. min. měl další vyloženou šanci Svatoň, ale sám před brankou netrefil do branky přihrávku D. Pánka. Poločasový výsledek stanovil ve 41. min. Buš, který zužitkoval přihrávku D. Pánka, kterého krásně vysunul Karvánek - 4:0.

Obraz hry se ve druhém poločasu nezměnil. Pardubičtí hráči dobře kombinovali a vytvářeli si po hezkých kombinačních akcích jednu šanci za druhou. Hosté se soustředili na obranu a hrozili pouze z protiútoků nakopávanými míči. V 55. min. se Gašpar ve vápně prokličkoval ke střele, která po odrazu od zad jednoho z hráčů Třebové skončila v síti - 5:0. V 57. min. Kaštánek vysunul po lajně D. Pánka, který předložil před prázdnou branku Fejlovi a bylo to 6:0. V 75. min. Gašpar vybojoval míč ve středu hřiště, vysunul do sóla Buše, který nezištně předložil před prázdnou branku a Fejl již neměl problém umístit míč do branky - 7:0. V 80. min. opět po lajně Gašpar vysunul Brože, který předložil míč před branku Bušovi a ten upravil již na 8:0. O minutu později Brož zblokoval rozehrávku hostí a šel sám na gólmana hostí, opět nezištně předložil před prázdnou branku Bušovi a ten stanovil konečný výsledek na 9:0. Nutno dodat, že desátý gól nebyl uznán při ofsajd v 85. min, když do branky dorážel opět Buš.

V tomto utkání domácí hráči jednoznačně svého soupeře přehrávali ve všech herních činnostech a jen špatná koncovka zabránila ve větším brankovém přídělu po krásných útočných akcích. Pochvala od trenérů za střeleckou potenci pro Buše a Gašpara a za herní projev pro Dvořáka.

Fakta - branky: 10., 21., 80. a 81. Buš, 6., 21. a 55. Gašpar, 57. a 75. Fejl. Bez karet. Rozhodčí: Jiří Ujec z Pardubic (Svědiroh, Schmeiser). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Karvánek, Žoček, Dvořák, Zelenka - D. Pánek (71. Doležal), Svatoň (55. Fejl), Kaštánek, Brož - Gašpar, Buš. Dále připraven: Nepivoda.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 29.10.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )