FK Pardubice U-19 B

TJ Dvůr Králové n. L. FK Pardubice U-19 B 0 : 19 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 11. kolo | 18.10.2014 | Hřiště Miletín

Další vysoká výhra B dorostu

V utkání posledního týmu s prvním nebylo o vítězi zápasu pochyb, šlo pouze o to, jak vysoké bude konečné skóre, které se nakonec zastavilo na 0:19!

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Pardubice U19 B  0:19 (0:10)

K utkání prvního týmu tabulky s posledním jsme zajížděli na hřiště do Miletína. Od začátku utkání bylo jasné, kdo bude pánem na hrací ploše. Naši hráči dobře kombinovali, převyšovali svého soupeře po všech stránkách a vypracovávali si jednu šanci za druhou. Skóre utěšeně narůstalo, i když některé šance zůstaly nevyužity z důvodu špatného řešení finálních přihrávek. Domácí tým se pouze bránil a prakticky za celý zápas neohrozili Švadlenkovu branku. I přes vysoké vítězství jsou trenéři nespokojeni se špatnou koncovkou, neboť velké množství i vyložených brankových příležitostí ještě zůstalo nevyužitých.

Fakta - branky: 5., 26., 36., 43., 50., 73., 82. a 87. Mayer, 27., 34. a 37. Gašpar, 44., 67. a 70. Svatoň, 52., 55. a 76. Fejl, 18. Doležal, 31. vlastní. Bez karet. Rozhodčí: Jiří Říha - Mlynář, Doubic. Diváků: 10.

Sestava FK PCE U19 B: Švadlenka - Karvánek, Dvořák, Žoček, Zelenka - Doležal (65. D. Pánek), Svatoň, Kaštánek, Brož - Mayer, Gašpar (46. Fejl).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 19.10.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )