FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 14 : 1 (8 : 0) FK Pardubice U-19 B FC Olympia Hr. Králové

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 10. kolo | 12.10.2014 | Stadion Dolíček

Dvouciferná výhra B dorostu U19

Hosté přijeli na hřiště vedoucího týmu soutěže s mužstvem o ročník mladším a na vývoji utkání to bylo znát. Soupeř nakonec inkasoval debakl 14:1!

10. kolo

FK Pardubice a.s. U19 B - FC OLYMPIA Hradec Králové o.s. B   14:1 (8:0)

Naši hráči od začátku hosty přitlačili na jejich polovinu a bylo jen otázkou času, kdy začnou padat branky. První přišla v 5. min., kdy Molkovo solo golman vyrazil k Mayerovi, který otevřel účet utkání 1:0. V 6. min. Gašpar nastřelil břevno a další velkou šanci nevyužil v 9. min. Molek, když sám před brankou přestřelil. V 10. min. Málek prostrčil za obranu do sola Molkovi, jehož přihrávku před prázdnou branku zužitkoval Mayer na 2:0. V 18. min. Žoček poslal do lajny Molka, jehož střílený centr před branku dorazil nadvakrát Buš 3:0. Ve 22. min. Gašpar přihrál na vápno Bušovi, který mu míč vrátil a jeho střela na zadní tyč znamenala branku na 4:0. Ve 28. min. skončila souhra Málka a Mayera solem Molka 5:0 a o minutu pozdějí po přihrávce Mayera obešel Buš dva obránce a střelou stanovil na 6:0. Ve 35. min. gólman hostí špatně vyběhl, Buš byl u míče dřív, přihrál před prázdnou branku Mayerovi a bylo to 7:0. Poločasové skóre uzavřel na 8:0 opět po sólovém úniku Mayer.

Druhý poločas se hrál podle stejných not. V 60. min. Gašpar u brankové čáry vymotal dva obránce předložil Molkovi a jeho střela skončila v síti 9:0. V 69. min. Brož unikl po lajně a jeho centr našel před brankou Mayera, který nezaváhal a bylo to 10:0. 66. minuta znamenala další úpravu skore, když Gašpar přihrál Mayerovi a ten střelou na zadní tyč upravil na 11:0. V 70. minutě padla další branka, když Buš odcentroval do vápna a ťukes Mayera s Gašparem skončil střelou druhého jmenovaného k tyči 12:0. V 76. min. Mayer dorazil svoji střelu, kterou gólman vyrazil 13:0. V 85. min. přišla chyba Zelenky, který si šlápl na míč a dorážející hráč hostí Pohořálek svoje solo zakončil na 13:1. Konečný stav utkání stanovil v 86. min. střelou pod břevno Málek po přihrávce Molka.

V jednoznačném utkání na jednu branku sklidil za střeleckou potenci pochvalu od trenérů s chutí hrající Denis Mayer.

Fakta - branky: 5., 10., 35., 42., 62., 65. a 76. Mayer, 18. a 29. Buš, 22. a 70. Gašpar, 28. a 60. Molek, 86. Málek - 85. Pohořálek. Bez karet. Rozhodčí: Karel Čech z Dolan (Čad,Mrkvička). Diváků: 40.

Sestava FK PCE U10 B: Pšenička (46. Švadlenka) - Žoček (65. Doležal), Nepivoda (46. Zelenka), Dvořák, Staněk (46. Brož) - Karvánek, Gašpar, Málek, Buš - Mayer, Molek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 14.10.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )