FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 4 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B MFK Nové Město n. M.

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 8. kolo | 28.09.2014 | Stadion Dolíček

Jasná výhra B dorostu nad Novým Městem

8. kolo

FK Pardubice U19 B - MFK Nové Město nad Metují  4:0 (3:0)

V dalším mistrovském utkání jsme Na Dolíčku přivítali mužstvo, které od začátku bránilo a čekalo co s ním provedem. Naše mužstvo diktovalo tempo hry, ale hráči se utápěli ve zbytečně složitých kombinacích, které vedli ke špatnému řešení předfinálních situací. Přesto jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Ve 24 min. Málek prostrčil za obranu na Mayera, ten se kličkou zbavil vybíhajícího golmana a otevřel skore 1:0. O minutu později Markovič přihrál do lajny na Mayera, ten utekl obránci a jeho střílenou přihrávku před branku skluzem přes golmana využil Panchártek 2:0. Ve 33 min. převzal na půlce Mayer míč, utekl všem protihráčům a od lajny přihrál před branku na nabíhajícího Panchártka, který dorazil na poločasových 3:0.

Jestliže někdo z přítomných čekal ve druhém poločasu další úpravu stavu, tak byl zklamán. Úrověň hry zklouzla do průměru. Naši hráči sice neustále bušili do zatažené obrany hostů, ale nedokázali vymyslet nic, co by vedlo k úpravě skore. Až v 75 min. Málek odcentroval do vápna, Mayer zpracoval míč a umístěnou střelou k tyči stanovil konečné skore na 4:0. Za zmínku stojí ještě neuznaný gol Mayera pro ofsajd a solo stejného hráče, které hostující golman vyrazil.

Dle trenérů z našeho mužstva, které předvedlo podprůměrný výkon nezaslouží pochvalu nikdo. Spokojenost vyslovili jen s body a s prací obou útočníkú Mayera a Panchártka.

Fakta - branky: 24. a 75. Mayer, 25. a 33. Panchártek. Bez karet. Rozhodčí: Vašek - Pešek, Štěpánek. Diváků: 30.