FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 1 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-19 B TJ Svitavy

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 2. kolo | 17.08.2014 | Stadion Dolíček

Prohra B dorostu po penaltách

FK Pardubice U19 B - TJ Svitavy  1:1 (1:1) po pen. 4:5

Ve druhém mistrovském utkání jsme Na Dolíčku přivítali celek Svitav. Hosté přijeli s defenzivní taktikou a hrozili z rychlých protiútoků, se kterými si však naše obrana poradila. Od začátku jsme diktovali tempo hry a vytvořili si několik slibných příležitostí, které jsme však nevyužili. V 19. minutě hosté zahrávali rohový kop, do vápna si naběhl nikým nehlídaný Mooz a hlavou poslal hosty do vedení 0:1. Naši hráči se snažili zkorigovat výsledek, ale ztroskotávali na dobře organizované obraně hostů. Ve 45. min. nakopnutý míč za obranu hostů odehrával gólman Cabal, jeho odkop zblokoval F. Pánek a Markovič uklidil míč do prázdné branky 1:1
Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Naši hráči se snažili strhnout vedení na svou stranu, ale špatným pohybem a špatnými předfinálními přihrávkami se připravovali o slibné šance. Přesto si některé vytvořili, ale Gašpar ve dvou šancích zklamal, a tak přišly na řadu penalty, které měly rozhodnout o majiteli bonusového bodu. Naši hráči neproměnili dvě (Panchártek, Svatoň) a hosté jednu (Vacek) a tak si bod navíc odvezli hosté.

Fakta - branky: 45. Markovič - 19. Mooz. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Scheib (Papáček, Štěrba). Diváků: 40.

Sestava FK PCE U19: Pšenička (90. Švadlenka) - Staněk, Nepivoda, Kaštánek, F. Pánek (73. Zelenka) - Doležal (60. Karvánek), Gašpar, Málek (60. Svatoň), Buš (60. Šlégr) - Panchártek, Markovič. Dále připraven Brož.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 18.08.2014 | Zdroj fotky: redakce )