FK Pardubice U-17

FC Hradec Králové FK Pardubice U-17 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 10. kolo | 12.10.2014 | SCM Bavlna, Hradec Králové

Prohra U17 v derby v Hradci

V desátém kole České ligy dorostu U17 sk. A zajížděli pardubičtí ke svému sedmému zápasu sezony do sousedního Hradce Králové a podlehli mu 2:0. Šanci na reparát budou mít hned ve středu 15. 10., kdy od 10 hodin v Ohrazenici přivítají pražskou Spartu.

10. kolo

FC Hradec Králové - FK Pardubice U17 2:0 (0:0)

Sousedské derby hostující hráči neodehráli vůbec špatně a zejména v prvním poločasu po akcích Nikodéma měli několik dobrých možností k zakončení bohužel bez gólového efektu. Domácí rozhodli utkání vydařeným vstupem do druhého půle, kdy po rychlém útoku z pravé strany zakončil Kocour a o deset minut později tento hráč připravil míč pro Krejčíře. Hradec si poté již vedení pohlídal. I přes prohru pochvala od trenérů pro celé mužstvo za předvedený výkon.

Sestava FK PCE U17: Šmíd - Jantovský (59. Šafařík), Lněnička (77. Nekl), Vávra, Jirka (70. Barbarič) - Mužík (67. Kmetík), Zelinka (67. Nguyen), Spěvák, Müller - Nikodém, Panchártek (52. Vašek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 13.10.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )