FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 2 : 5 (2 : 4) FK Pardubice U-17 FK Dukla Praha

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 5. kolo | 07.09.2014 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

První prohra U17 v soutěži

První z pěti týmů z hlavního města dorazil do Pardubic a nečekaně lehce si odvezl všechny body do Prahy.

5. kolo

FK Pardubice U17 - FK Dukla Praha 2:5 (2:4)

Dukla se ujala vedení již ve 3. minutě utkání po chybě brankáře Šmída. I druhou branku v 12. minutě domácí pražanům darovali, když Jirka přihrál útočníkovi Dukly na velké vápno a ten šancí nepohrdl - 0:2. Ve 23. minutě bylo ještě hůř 0:3. Hráči Pardubic ve 26. minutě snížili Hufem a několik dobrých příležitostí nevyužili. Přišel trest v 37. minutě 1:4. Branku naděje vstřelil za minutu Mužík 2:4. Tak skončil útočný první poločas. S odhodláním smazat manko vstoupili domácí hráči do druhé půle, ale šance nevyužili a tak Dukla v 69. minutě pojistila vedení na konečných 2:5 pro hosty.

Domácí hráči v tomto utkání udělali příliš chyb, a proto nemohli myslet na bodový zisk.

Fakta - branky domácích: Huf, Mužík.

Sestava FK PCE U17: Šmíd (41. Bartaloš) - Jirka (26. Novák), Vávra, Lněnička (70. Jantovský), Březina - Zelinka, Müller, Spěvák (57. Černohorský), Nikodém - Mužík (62. Švec), Huf (57. Kmetík).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 08.09.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )