FK Náchod FK Pardubice B 5 : 1 (0 : 1) FK Pardubice B FK Pardubice B

Divize C 2014/2015 | 14. kolo | 08.11.2014 | Stadion Náchod

V Náchodě další krutá porážka B týmu

Další nešťastné utkání sehrála divizní rezerva na stadionu v Náchodě - Bělovsi. Po prvním poločase vedla 0:1 po vlastní brance domácích, ale v poslední půlhodině inkasovala po standardních situacích pět branek a bylo po nadějích na tolik potřebný bodový zisk.

12. kolo

FK Náchod - FK Pardubice B  5:1 (0:1)

Již tak zdecimovanému kádru hostí tentokrát chyběli navíc ještě zranění Baldrych, Řezníček II a Jiroutek. Po utkání A týmu navíc ještě za týmem dojeli Kopřiva s Prokopcem. První velkou šanci zápasu měli v 15. minutě domácí, když po rohovém kopu hlavičkoval Novotný a Ptáček bravurně vyrazil na roh. Poté se hrálo převážně mezi vápny. Po půlhodině hry byl na hranici vápna faulován Klátil a z následného trestného kopu poslal Kim míč vysoko nad. Ve 32. minutě se po standardce dostal odražený míč ve vápně ke Kopřivovi, ale Baláž jeho ránu vyrazil. Ve 39. minutě měli velkou šanci domácí, když Plšek zblízka přestřelil. Za minutu šli hosté lacino do vedení, když gólman Baláž propustil do branky malou domů od Novotného - 0:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Hosté do 58. minuty drželi těsné vedení, až přišla standardní situace z pravé strany, kterou zahrával Malý a Punar na zadní tyči hlavou srovnal - 1:1. Za tři minuty domácí otočili stav, když střelu Srkala uklidil do branky Korba - 2:1. V 71. minutě byl po druhé žluté vyloučen Pešek a domácí zahrávala dlaší trestný kop z pravé strany. Po jeho rozehrání trefil Novotný břevno, ale akce pokračovala a Petr nakonec poslal míč do branky - 3:1. V 79. minutě Kopecký ve vápne zfauloval Simona a byla z toho penalta. Tu s přehledem proměnil Korba - 4:1. Za dvě minuty ještě navýšil skóre na konečných 5:1 z přesně zahraného trestného kopu Simon.

Fakta - branky: 61. a 79. z pen. Korba, 58. Punar, 72. Petr, 81. Simon - 40. vlastní (Novotný). ČK: 0:1 (71. Pešek). ŽK: 3:4. Rozhodčí: Hurych (Ulrich, Ježek). Delegát: Štěpánek ze Semil. Diváků: 120.

Sestavy - NÁCHOD: Baláž - Moravec, Novotný, Kábrt, Punar - Simon, Malý (68. Rompotl), Srkal (87. Vejprava), Petr (85. Bohuslav) - Korba (85. Vrabec), Plšek (87. Vaněček).

FK PCE B: Ptáček - Křivka, Kopřiva, Pešek, Mandutz - Kim, Prokopec, Pražák, Konvalina (66. Fidler) - Klátil (46. Kopecký), Rydval (65. Portyš).

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B" Do Náchoda jsme odjížděli s torzem mužstva a s nadějí, že bychom chtěli uhrát nadějný výsledek. Toto se nám dařilo celý 1. poločas, který jsme vyhráli, ale poté jsme museli vystřídat útočníka Klátila a od té doby to s námi šlo z kopce. Soupeř otočil výsledek, ale stále to bylo o kontaktním gólu. Po vyloučení Peška však bylo na hřišti již pouze jedno mužstvo a my už jsme nebyli konkurenceschopní. Náchod nás dorazil dalšími góly a utkání v pohodě dohrál. "

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 09.11.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )