FK Pardubice FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FK Baník Most - Souš

FNL 2014/2015 | 10. kolo | 11.10.2014 | Stadion Pod Vinicí, Pardubice

Vyšli jsme gólově naprázdno, s Mostem si body dělíme

Sobotní dopoledne nepřineslo na stadionu Pod Vinicí divákům žádnou branku a tak se hráči FK Pardubice rozešli se svými protějšky z Baníku Most s nerozhodným výsledkem.

10. kolo FNL

FK Pardubice - FK Baník Most 0:0 (0:0)

Podle očekávání nechal trenér Hašek na lavičce Bederku, který měl v nohách čtvrteční utkání reprezentace U-20 a na jeho pozici poslal Jana Jeřábka. První poločas nepřinesl příliš šancí, tou asi největší byla příležitost Petráně, který hlavičkoval po centru Řezníčka v 19. minutě, jenže mezi tyče míč nenasměroval. A protože domácí obranu dobře dirigoval Frydrych, hosté si šance nevytvářeli a tak se do kabin šlo za bezgólového stavu.

Hned po změně stran Pardubáci přidali a byli víc u míče, jenže Most pozorně bránil a nepouštěl je do šancí. Tak to zkusil ze střední vzdálenosti Kudrna, Divkovič byl však pozorný. Snad nejvíce vzruchu přinesla 65. minuta. Zpoza vápna vypálil Fousek, Divkovič jeho pokus jen vyrazil, Petráňova dorážka hlavou sice skončila v síti, jenže radost tribunám zkazil zvednutý praporek asistenta rozhodčího, protože domácí útočník stál v ofsajdu.

V závěr utkání se ke slovu dostali i hosté. Mlikův pokus Frydrych vyrazil a tři minuty před koncem se po chybě v rozehrávce Pardubic dostal do vyložené šance čerstvý Olejník, ale branku z dobré pozice přestřelil. A tak se nakonec diváci Pod Vinicí branky nedočkali a po remíze 0:0 si oba soupeři připsali po bodu.

Fakta - bez branek. ŽK: 1:1 (Kudrna - Wermke). Rozhodčí: Pechanec z Mladé Boleslavi (Hrabovský, Kotík). Delegát: Bajer ze Žďáru nad Sázavou. Diváci: 619.

Sestavy - FK Pardubice: Frydrych - V. Kakrda, Jeřábek, Vencl, Vondra - Hašek (63. Záviška), Řezníček, Kudrna, Fousek (85. Nečas) - Fusek, Petráň (75. Fikejz).
Most: Divkovič - Nguyen, Avdič, Ba, Santos - Wermke, Schůt, Santos, Kurtaj, Surynek (59. Jakovljevič) - Jiří Procházka (85. Olejník), Mlika.