FK Pardubice U-19

FC Baník Ostrava FK Pardubice U-19 1 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2014/2015 | 9. kolo | 04.10.2014 | hřiště Radvanice

13. kolo I. DL U19

Vedlejší hřiště na ostravských Bazalech bylo naším dalším místem na cestě nejvyšší republikovou dorosteneckou soutěží.

FC Baník Ostrava - FK Pardubice U19  1:2 (0:0)

Branky hostů
: Huf, Formáček (Uhlíř).

Sestava FK PCE U19: Stejskal - Řehák, Matějka, Koblížek, F. Pánek - Valenta (85. Molek), Kovář (67. Stránský), Kejmar, Bulušek (67. Uhlíř) - Huf (85. Málek), Formáček.

Domácí byli v prvním poločase určitě aktivnější a více na míči, ale při jejich možnostech nás podržel bezchybný Stejskal a na druhé straně šance Formáčka, Valenty a Hufa volaly po gólu, ale jejich muška nebyla přesná. Druhý poločas začal podobně, ale první šanci měl po hrubce domácího golmana Huf a nezaváhal - 0:1. Druhou branku přidal po akci Uhlíře Formáček střelou k tyči - 0:2. Domácí nic nevzdali a dál se tlačili k naší brance, naše obrana však již pracovala spolehlivě a současně  naše hra i brejky do již otevřené obrany domácích byly nebezpečné - Formáček šel dvakrát sám, Huf jednou, ale neproměnili. Výsledek tak domácí upravili až v nastaveném čase a tři body se tak stěhovaly do Pardubic.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.10.2014 | Zdroj fotky: Radek Klier )