FK Pardubice U-19

AC Sparta Praha FK Pardubice U-19 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2014/2015 | 2. kolo | 16.08.2014 | TC Sparta, Vaníčkova ul.

5.kolo I.DL U19

Centrum mládeže ve Vaníčkově ulici bylo naší další zastávkou na cestě soutěží.

AC Sparta Praha - FK Pardubice 2:0 (0:0)

Branky: 62. Moravec, 90. Hašek.

Sestava FK PCE U19:
Stejskal - D. Pánek (46. Molek), Matějka, Koblížek, Jedlička - Bydžovský (80. Bulušek), Kejmar, Řehák, Kovář (75. Stránský), Formáček - Valenta.

V prvním poločase jsme měli největší šanci my, ale Matějka nedokázal potrestat propadnutí domácích hráčů a z malého vápna nastřelil gólmana a míč na brankové čáře odklidil domácí bek, Stejskal řešil jednu střelu, ostatní šly pánu Bohu do oken. Formáčkův průnik po levé straně byl zastaven v pokutovém území, ale kopal se pouze TK.

Druhý poločas jsme začali velkou územní převahou, ale bez efektu. Naopak domácí svou šanci po zaváhání našeho kapitána proměnili, pak nás dvakrát podržel jistý brankář Stejskal. V závěru jsme se opět tlačili za vyrovnáním, ale naše akce končily sice v šestnáctce soupeře, ale naprosto bez zakončení. Výjimkou byla hlavička Řeháka v nastavení, ale byla slabá a přímo do rukou domácího brankáře. Z následného protiútoku pak domácí své vítězství pečetili na 2:0.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.08.2014 | Zdroj fotky: Svatopluk Samler )