FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-16 FK Mladá Boleslav

Česká liga dorostu U-16 2014/2015 | 2. kolo | 17.08.2014 | Stadion Ohrazenice

Dorost U-16 vstoupil do sezóny vítězně

V prvním utkání nové sezóny si dorostenecký tým U-16 poradil s mladoboleslavským soupeřem, kterého poslali naši hráči domů s dvougólovou porážkou.

FK PARDUBICE - FK MLADÁ BOLESLAV

Datum:            17. 8. 2014                                         hřiště:             Ohrazenice

Výsledek:        2:0                                                      poločas:          0:0

Střelci:             45. Jankele, 59. Huf

Sestava:

Letáček - Šafařík, Novotný, Koblížek, Rambousek (67. Born) - Jankele (59. Rek), Čuchal (55. Rek), Vašek - Víšek (30. Menšík) (73. Švec), Huf, Nekl (64. Machatý)

Slovo trenéra:

Naši chlapci včera sehráli povedený zápas. Ze začátku jsme sice v rozehrávce byli trošku zbrklí, ale postupem hry jsme se zlepšovali. Velká škoda byla několika stoprocentních šancí zejména Davida Hufa. Po tomto našem plýtvání se však do vedení mohli dostat hosté. Jejich tečovaná střela ve 31´ skončila na našem břevnu. V poločase jsme se však uklidnili, vysvětlili jsme si, že si trpělivě dojdeme za cílem, a třeba v nastavení.

Naši kluci se uklidnili a ve 45´ se zaslouženě dostali do vedení. Po pěkné akci, kde parádně získal zpět balon Nekl, po té ho předložil Jankelemu a ten zblízka zavěsil. Břevno jsme trefili i my - v 55´ zahrával Huf s Vaškem nepřímý kop. Hufova gólová střela skončila však také na břevně. V 59´ se už ale Huf dočkal. Po pěkné přihrávce Novotného uklidil míč do branky i on.

Klukům blahopřejeme za výhru. V dalším utkání v Českých Budějovicích však musíme být údernější.