FK Pardubice U-19 B

FK Náchod FK Pardubice U-19 B 2 : 2 (2 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 3. kolo (n.) | 04.05.2014 | Náchod

Remíza B dorostu v Náchodě

V nadstavbové části Východočeského přeboru dorostu zajížděli pardubičtí do Náchoda, se kterým se nakonec rozešli smírně 2:2.

FK Náchod - FK Pardubice U19 B 2:2 (2:1)

Kvalitní a bojovné utkání hrané na malé umělce v Náchodě skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Od začátku utkání domácí tvořili hru, ale naráželi na soustředěnou obranu Pardubic. První vážnější akce hostujícího týmu vznikla v 10. min., kdy Pařízek vyslal po lajně Dvořáka, jehož střílený centr před branku dorazil Mayer - 0:1. Domácí tým byl i nadále aktivní a ve 21. min. po zahraném rohu vyrovnal nikým nehlídaný domácí Berger na 1:1. Ve 23. min. hosté ztratili ve středu hřiště míč, domácí se dostali do brejku a Říha poslal míč podle Truhláře k tyči - 2:1. Do konce poločasu se hra odvíjela od vápna k vápnu, kdy za zmínku stojí jen stoprocentní šance Chládka, který netrafil prázdnou branku.

Do druhého poločasu pardubický tým nastoupil s odhodláním vyrovnat a na hře to bylo znát. Po celý druhý poločas domácí k ničemu nepustil a odměnou za aktivitu byla akce Chládka, který v 57. min. prostrčil míč za obranu na nabíhajícího Mayera, jehož přihrávku uklidil do prázdné branky Svatoň - 2:2. Od tohoto okamžiku hosté převzali taktovku a vytvořili si několik i vyložených šancí, které však neproměnili (Mayer překopl z malého vápna branku, Fotulovi nebyl uznám gól pro ofsajd, několik špatně vyřešených přečíslení a v 77. min. Fotul neproměnil solo).

Za předvedený, bojovný a ukázněný výkom zaslouží pochvalu od trenérů všichní hráči hostujícího týmu.

Fakta - branky: 21. Berger, 23. Říha - 10. Mayer, 57. Svatoň. Bez karet. Rozhodčí: Čožík z Hradce Králové (Janeček, Krucký). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Truhlář - Karvánek, Pařízek, Řezníček, Prokůpek - Dvořák (78. Šebek), Svatoň, Chládek (75. Panchártek), Zelenka (54. Sokol) - Šlégr (85. Kantor), Mayer (70. Fotul). Dále připraven Pšenička.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.05.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )