FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 7 : 1 (4 : 0) FK Pardubice U-14 FK Jablonec

Česká liga žáků U-14 2013/2014 | 26. kolo | 01.06.2014 | Stadion Ohrazenice

Vydařené utkání U14 proti Jablonci

Po dobrém výkonu jsme v posledním domácím utkání porazili Jablonec.

FK PARDUBICE – FK BAUMIT JABLONEC 7:1 (4:0)

Branky: 12. Hyxa (Valenta), 14. Kvapil (Sokol), 24. Sytko, 28. Sytko, 54. Hyxa (Šebek), 64. Blažek z pen., 69. Valenta (Sokol) – 41. Soupeř

Sestava: Novotný (36. Blažek) – Suchochleb (36. Hrečín), Outrata, Pekárek (50. Hofman), Nemšovský – Sokol, Solil, Valenta, Kvapil (45. Sýkora) – Hyxa, Sytko (36. Šebek)

V posledním domácím utkání jsme hostili soupeře z Jablonce. Kluci navázali na dobré výkony z posledních zápasů a od začátku soupeře přehrávali a dostávali se do nadějných střeleckých pozic. Skóre otevřel Martin Hyxa po krásné přihrávce od Davida Valenty a chvíli poté dorážel na zadní tyči Max Kvapil centr Tomáše Sokola. Do poločasu skóroval ještě dvakrát Kuba Sytko, který se nejlépe orientoval v závarech před brankou jabloneckých. Několik dalších šancí zůstalo ještě nevyužito, o některé jsme se zbytečně připravili tím, že jsme si nepohlídali ofsajdové postavení. S hrou i výsledkem o půli panovala spokojenost. Druhou půli jsem opět začali šancí, ale udeřilo na druhé straně, jablonečtí hlavou korigovali. Hra se nám nedařila tolik jako v první půli, i když jsme si mírnou převahu udržovali. Probudil nás až vydatný slejvák a konec zápasu jsme opět odehráli dobře, když jsme přidali další tři góly. Nejprve Leoš Šebek předložil před prázdnou bránu Marinu Hyxovi, poté Filip Blažek ukázal při penaltě lepší nervy než před týdnem Pepa Novotný v Kolíně a proměnil, a skóre uzavřel David Valenta v pádu po centru Tomáše Sokola. Kluky opět musíme pochválit za dobrý výkon, zejména první poločas a konec zápasu se nám velmi vydařily a zaslouženě jsme vysoko zvítězili. V utkání jsme měli převahu, jablonečtí hrozili z brejků, ale naše obrana pracovala celkem solidně. Chválíme všechny kluky a v pátek si pojedeme na Viktorku Žižkov užít poslední mistrák sezony.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 01.06.2014 | Zdroj fotky: Kumpan Ondřej )