FK Pardubice U-13

FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 19 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-13 MFK Trutnov

Česká liga žáků U-13 2013/2014 | 18. kolo | 05.04.2014 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Vysoká výhra nad Trutnovem

FK Pardubice 19 - 2 MFK Trutnov

Sestavy:

I. parta

Buben - Malinský, Dastych, Ondruš, Gočaltovský, Řezníček, Kosek, Formáček, Musil, Sauer

II. parta

Caha - Řehák, Menšík, Říha, Sychra, Žák, Oliva, Málek, Šustr, Polívka

Branky:

4'soupeř (penalta) 0:1
6' Formáček (Gočaltovský) 1:1
12' Kosek (Malinský) 2:1
13' Malinský (Kosek) 3:1
15' Gočaltovský (Musil) 4:1
23' Formáček (Gočaltovský) 5:1
25' Formáček (Kosek) 6:1
36' Polívka (s.akce) 7:1
37' Kosek (Gočaltovský) 8:1
38' Oliva (Říha) 9:1
40' Formáček (Gočaltovský) 10:1
41' Sychra (Polívka) 11:1
47' Žák (Polívka) 12:1
48' Menšík (Sychra) 13:1
50' Gočaltovský (Kosek) 14:1
51' Oliva (Menšík) 15:1
53' Gočaltovský (Formáček) 16:1
55' Menšík (Oliva) 17:1
56' Málek (Sychra) 18:1
58' Formáček (Kosek) 19:1
60' soupeř (penalta) 19:2

Hodnocení utkání

V sobotu dopoledne odehráli naši svěřenci další mistrovské utkání, ve kterém  jsme přivítali, na domácím hřišti v Ohrazenicích, na výborně připraveném povrchu, soupeře z Trutnova. Od 6. minuty byl zápas jednoznačně v našich rukou, hráči byli lepší ve všech fotbalových dovednostech a jednoznačně zvítězili velkým rozdílem. Střely na branku dokazují naši jednoznačnou převahu 87:10, z toho 47:3 mezi brankové konstrukce.

Děkujeme hráčům za velmi kvalitní výkon a věříme, že dále budou poctivě pracovat v tréninkových jednotkách a náš výkon bude ještě a ještě lepší!!!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.04.2014 | Zdroj fotky: )