FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 5 : 1 (3 : 1) FK Pardubice U-15 FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 22. kolo | 03.05.2014 | Ohrazenice

Ani rozjetá Mladá Boleslav nás nezastavila

Odhodlání, touha, dravost, chuť a vášeň...

FK Pardubice : FK Mladá Boleslav

Datum:            3.5.2014                                              hřiště:             Ohrazenice, UMT

Výsledek:        5:1                                                        poločas:          3:1

Střelci:             16´ Nekl, 20´, 32´, 46´, 50´ Huf, 24´ Hosté

Sestava:

Letáček – Matuška, Novotný, Lněnička, Rambousek (52´ Peřina)-Čuchal (60´ Sokol), Jiroušek, Jankele (49´ Večeřílek) -Huf  (56´ Machatý), Nekl (36´ Rek), Březina

Slovo trenéra:

Utkání, které slibovalo líbivý fotbal se bohužel po pátečním vytrvalém dešti muselo odehrát na naši umělé trávě. Naši kluci však zápas zvládli bravurně. Hosté sice v prvním poločase byli možná trošičku fotbalovější, ale my zase údernější. Skvěle nám fungovala především levá strana. Nejprve v 16´ Rambousek parádní přihrávkou nůžkami našel Hufa, ten posunul na nabíhajícího Nekla a ten otevřel skore. Ve 20´ se  trefil z voleje Huf po pěkné akci Rambouska a Březiny. Ve 24´ však hosté snížili. Po nedorozumění našich středových hráčů (kteří jinak hráli velmi dobrý zápas) se prosadil hostující hráč střelou k tyči. Do poločasu jsme ale opět vrátili dvoubrankové vedení. Huf dal branku po přihrávce Březiny. Ve 46´ se prosadil  Huf, asistence Rek, v 50´ opět David Huf, asistence Čuchal.

Naši chlapci šli do utkání s odhodláním vyhrát. Pracovali, užívali si ho a zaslouženě vyhráli.

Přejeme jim, aby i nadále se jim takto dařilo.

(Autor: Vladimír Klenz | Datum: 04.05.2014 | Zdroj fotky: Jaromír Víšek )