FK Pardubice U-15

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-15 2 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 21. kolo | 26.04.2014 | Městský stadion č. 2

Naši chlapci vyhráli další těžké utkání

Šli jsme si pro výhru

FC Slovan Liberec : FK Pardubice

Datum:            26.4.2014                                            hřiště:             Městský stadion

Výsledek:        2:3                                                        poločas:          1:1

Střelci:             12´ Jankele, 21´ domácí, 41´ Huf, 53´ Huf, 63´ domácí

Sestava:

Letáček – Matuška, Lněnička, Novotný, Březina-Čuchal (44´ Rek), Jiroušek (52´Rambousek), Huf- Nekl (60´ Peleška), Jankele, Peřina ( 36´ Koblížek)

Slovo trenéra:

Velmi náročné utkání se šťastným koncem sehráli naši chlapci proti nažhavenámu týmu domácích. Naši chlapci byli již od začátku utkání fotbalovější, bohužel však naše převaha v držení míče byla neefektivní a častokrát jsme ztráceli zbytečné míče ukvapenou a nepřesnou finální (předfinální) přihrávkou.

Ve 12´ to vzal na sebe Březina, jeho parádní přihrávku pod sebe uklidil do branky Jankele. Bohužel místo toho, abychom zvýšili vedení, tak si v 21´ domácí hráč č. 17 udělal mezi našimi obránci slalom a uklidil míč k tyči Letáčkovy branky.

Do druhého poločasu jsme udělali pár změn. Potřebovali jsme více aktivity, kreativity, agrese a nasazení. To se povedlo. Ve 41´ se krásně po přihrávce Koblížka prosadil Huf. Tentýž hráč v 53´ přidal další branku – po PVK Novotného. Domácí se ale nevzdali. Po zbytečném faulu zahrávali z 18ti metrů PVK. Chytrou střelou po zemi překvapili Letáčka a bylo to 2:3. O minutu později mohl opět vrátit dvoubrankové vedení na naší stranu Rek. Jeho gólová hlavička však skončila pouze na břevnu domácí branky.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.04.2014 | Zdroj fotky: )