FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FC Hradec Králové

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 19. kolo | 02.04.2014 | Stadion Na Dolíčku

Hradečtí u nás vybojovali remízu

Krásné utkání, ale cíle jsme nedosáhli.

FK Pardubice : FC Hradec Králové

Datum:            2.4.2014                                              hřiště:             Dolíček

Výsledek:        1:1                                                        poločas:          1:1

Střelci:             35´ Huf, 50´ Hosté

Sestava:

Letáček – Matuška (67´ Rambousek), Lněnička, Novotný, Březina  – Kavka, Jiroušek (36´ Čuchal), Vašek, –Nekl (46´ Víšek) (57´ Večeřílek), Huf, Jankele (60´ Koblížek)

Slovo trenéra:

Vzhledem k vývoji utkání je konečný stav pro nás ztrátou. Utkání jsme měli jasně vyhrát. V prvním poločase jsme nedali 4 100% šance (Huf, Jankele-břevno, Vašek a nájezd Hufa). Až ve 35´ se po samostatné akci prosadil Huf. Celý poločas jsme na hřišti dominovali a byli lepší.

V druhém poločase se hra již vyrovnala. Šance přibývaly na obou stranách. Především Vašek měl svůj samostatný nájezd v 39´ využít gólově.  Hosté měli první velkou šanci až v 50´.

Po chybě obránců u lajny měl ze strany nájezd hostující útočník. Na štěstí pro nás jeho střela skončila na břevně . Bohužel o minutu později však Letáček neodhadl vysoký balon z  dálky, a ten překvapivě skončil v naší síti.

Musíme mít pokoru, ale toto utkání dnes jsme měli vyhrát. Musíme si pro příští zápasy však vzít ponaučení, že brankové příležitosti prostě musíme umět daleko lépe řešit, musíme se lépe prosadit, zakončit a také se musíme vyvarovat chyb, ze kterých pramení laciné branky.

Klukům přeji, aby zvedli hlavy, vzali si ponaučení a měli odhodlání to příště napravit.

Dnešní soupeř ale ukázal, že se furt máme kam posouvat.

(Autor: Vladimír Klenz | Datum: 02.04.2014 | Zdroj fotky: )