FK Náchod FK Pardubice U-15 3 : 6 (2 : 4) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 16. kolo | 23.03.2014 | UMT Náchod

Výhru v Náchodě režíroval pěti góly Huf

FK Náchod vs FK Pardubice 3:6

FK Náchod : FK Pardubice

Datum:            23.3.2014                                            hřiště:             Běloves, UMT

Výsledek:        3:6                                                        poločas:          2:4

Střelci:             5´ Domácí, 22´ Huf, 24´ Domácí, 27´ Huf, 28´ Huf, 33´ Vašek, 40´ Huf, 59´ Huf, 68´ Domácí

Sestava:

Letáček – Matuška (53´ Večeřílek), Koblížek, Rambousek, Březina (53´ Born) –Kavka (48´ Rek), Jiroušek (36´ Čuchal), Vašek, – Nekl, Huf, Jankele (36´ Machatý)

Průběh utkání:

Utkání se nevyvíjelo úplně podle našich představ. Hned v 5´ totiž lehký centr ze strany vypadl Letáčkovi z ruky a domácí se pohotovou dorážkou dostali do vedení a nám se nedařilo dát branku. V 10´ měl 100% šanci Jankele, po něm Huf a ještě dorážel Vašek. Dále v 15´ šel sám Huf v 17´ dorážel Nekl, ale z těžké pozice prázdnou branku domácích těsně minul. Až ve 22´ jsme se dočkali. To svou samostatnou akci zakončil Kavka střelou z 18ti metrů do tyče, ale dorážku do branky domácích dotlačil Huf. Bohužel místo abychom navýšili vedení my, šli do vedení opět domácí. Těžký centr ze strany Letáček neudržel a opět dorážející hráč domácích se nemýlil. 2:1 pro domácí. To bylo ve 24´. Hned po rozehře jsme se tlačili do vyrovnání. Matuškova střela skončila ale jen na břevně domácích. Ve 27´ jsme se ale vyrovnání dočkali. Huf využil parádní pas Vaška. Ve 28´ opět Huf vstřelil branku po dalším pasu Vaška. Do poločasu se trefil ještě Vašek a uzavřel tak poločasové skóre 4:2 pro nás.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe už my. Ve 40´ se krásně z volného kopu trefil Huf. V 59´ využil krásný pas Vaška opět huf. Bohužel my jsme nabídli domácím ještě snížení. Po chybě ve středu hřiště domácí  v 59´ snížili na konečný stav 3:6 z pohledu domácích.

Slovo trenéra:

K relativně vysokému výsledku jsme se dneska museli propracovat velmi trpělivě. Naše chlapce dneska nevyvedlo z míry ani to, že se jim ze začátku nedařilo. Znají svou sílu a šli si za svým cílem.

Celkově se hrálo ale pěkné, zajímavé utkání. My jsme šťastní, že jsme vyhráli, a že jsme opět ukázali jasnou, dominantní hru i se zajímavými individuálními akcemi.