FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 4 (0 : 1) FK Pardubice U-16 FK Jablonec

Česká liga dorostu U-16 2013/2014 | 22. kolo | 04.05.2014 | Ohrazenice

Domácí prohra U16 s Jabloncem

22. kolo

FK Pardubice U16 - FK Baumit Jablonec n. N. 1:4 (0:1)

Jablonec domácí celek předčil v důrazu i pohybu. Do poločasu domácí ve hře o dobrý výsledek držel brankář Šmíd a z pardubické straně hrozil pouze z levého křídla Nikodémem. Žádná akce se však nepodařila dotáhnout do gólového konce.

Po prostřídání domácí začali druhou půli aktivně, ale místo vyrovnání soupeř odskočil na 0:2 v 52. minutě. Za tři minuty zaslouženě snížil Kmetík na rozdíl jediné branky. Po chybě před vápnem však Baumit opět odskočil na rozdíl dvou branek. Kmetík mohl opět snížit, ale trefil jen brankáře hostí. Soupeř ještě jednou trestal nedůraznou obranu Pardubic a když Nikodém sám před brankářem mířil pouze do břevna zápas skončil další prohrou.

Dle trenérů domácím chybí lehkost a osobnost, která by strhla ostatní k dobrému výkonu.

Fakta - branka domácích: Kmetík.

Sestava FK PCE U16: Šmíd - Švec (70. Jantovský), Novák, Jirka, Jančura - Zelinka (41. Kmetík), Spěvák, Černohorský (41. Müller), Nikodém - Fejl (60. Barbarič), Mužík.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 05.05.2014 | Zdroj fotky: Radek Klier )