FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 5 : 1 (3 : 0) FK Pardubice U-15 TJ Svitavy

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 15. kolo | 15.03.2014 | UMT Ohrazenice

Tým U-15 začal jaro výhrou, porazil Svitavy

Za velmi nepříznivého počasí nastoupil tým U-15 v sobotu dopoledne proti TJ Svitavy a dokázal zvítězit 5:1.

FK Pardubice U-15 - TJ Svitavy 5:1 (3:0)

Datum: 15.3.2014
Hřiště: Ohrazenice, UMT
Výsledek: 5:1. Poločas: 3:0
Střelci: 3. Vašek, 8. Huf, 34. Nekl, 39. Kavka, 47. Jankele, 49. hosté

Sestava:
Letáček - Matuška, Novotný (36. Koblížek), Rambousek, Březina - Kavka, Jiroušek (50. Rek), Vašek - Nekl (56. Machatý), Huf (36. Večeřílek).

Slovo trenéra Vladimíra Klenze:

"Povedené utkání. Do utkání jsme šli s cílem zvítězit aktivní, kombinační a hezkou hrou. Ukázat vášeň a také individuální kvalitu. Očekávali jsme, že utkání bude těžké, fyzicky náročné. To se i díky velmi nepříznivému počasí potvrdilo.

Bylo dobré, že na rozdíl od podzimního utkání ve Svitavách se nám podařil začátek, kde jsme se již ve 4. minutě dostali zásluhou Vaška do vedení, který se prosadil z blízka střelou k tyči. Po chvíli, v 8. minutě skóre navýšil Huf svou umístěnou střelou k tyči. Po tomto gólu jsme možná trošku polevili. Naskytlo se nám zde v pár okamžicích i několik slibných situací ke skórování, ale bohužel jsme je nedokázali zúročit gólově. Až v 34. minutě jsme se dočkali. Přímý kop do brány dorazil Nekl. Výsledkem 3:0 skončil první poločas.

Ve 39. minutě se po pressu Jankeleho prosadil Kavka. Ve 49. minutě se prosadil po pěkném centru Večeřílka Jankele. Bohužel nám se další branky vstřelit nepodařilo, ovšem hostům z PVK ano. Zápas tedy skončil našim jasným vítězstvím, při čemž můžeme být s výkonem našich chlapců spokojeni."

(Autor: Vladimír Klenz | Datum: 17.03.2014 | Zdroj fotky: redakce )