FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 3 : 3 (2 : 0) FK Pardubice U-17 Dynamo České Budějovice

Česká liga dorostu U-17 2013/2014 | 20. kolo | 20.04.2014 | Ohrazenice, Pardubice

Remíza U17 s Jihočechy

Ve 20. kole České ligy dorostu U17 přivítali pardubičtí mladíci České Budějovice. Ačkoliv domácí po první půli vedli 2:0, nakonec se museli smířit s remízou 3:3.

20. kolo

FK Pardubice U17 - SK Dynamo České Budějovice 3:3 (2:0)

Po dobře rozehrané první půli, ve které domácí vedli 2:0, však utkání ztratili v nástupu do druhého poločasu, kdy neproměnili tři vyložené brankové příležitosti a soupeř trestal. Smutné je, že dvě brankypardubičtí obdrželi po standardních situacích, kdy hráči nedodrželi taktické pokyny.

Fakta - branky domácích: Jirásek 2, Bulušek.

Sestava FK PCE U17: Hladík - Runkas, Žoček, Řehák, Jedlička (41. Dvořák, 65. Doležal) - Chládek (41. Ličman), Müller, Málek, Bulušek - Formáček (60. Gašpar), Jirásek (71. Buš).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 22.04.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )