FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-19 B MFK Nové Město n. M.

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 15. kol | 23.03.2014 | UMT Ohrazenice

Výhra B dorostu v prvním jarním kole

V prvním jarním a celkově 15. kole Východočeského přeboru dorostu přivítali pardubičtí na ohrazenické umělce Nové Město nad Metují, které nakonec porazili 2:0.

15. kolo

FK Pardubice U19 B - MFK Nové Město nad Metují 2:0 (1:0)

Za velmi nepříznivého počasí přijeli hosté se zajištěnou obranou, takže se hra odvíjela od vápna k vápnu a bez brankových příležitostí. S postupujícím časem měl domácí tým větší optickou převahu. Ve 31. min. upaloval sám na brankáře hostí Ludvíček, ale neproměnil a ve 37. min. po rohu hostí vyhlavičkoval z prázdně domácí branky míč Karvánek. Ve 40. min. zatáhl po pravé straně Buš míč do vápna a jeho střílenou přihrávku před branku dorazil Prokůpek, čímž stanovil poločasové skóre na 1:0.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, ale za větší převahy domácích. Některé slibné šance ztroskotaly na špatně vyřešených finálních a předfinálních přihrávkách. V 52. min. šel sám na branku hostů Uhlíř, ale opět trefil jen vybíhajícího gólmana. V 89. min. stanovil na konečných 2:0 Šlégr, který doběhl nakopnutý míč za obranu hostů od Kantora a po kličce brankářovi poslal míč do prázdné branky.

Domácí tým si zaslouženým vítězstvím upevnil vedoucí postavení v tabulce. Pochvala za výkon od trenérů pro Pařízka.

Fakta - branky: 40. Prokůpek, 89. Šlégr. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Hrdý ze Sopřeče (Čad, Orálek). Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19 B: Kouba - Karvánek, Pařízek, Kaštánek, Šebek - Uhlíř (62. Sokol), Pipek, (77. Šlégr), Fotul, Prokůpek (88. Zelenka) - Buš (85. Kantor), Ludvíček.