FK Pardubice U-19

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice U-19 3 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2013/2014 | 31. kolo | 05.04.2014 | Stadion Luční ul., Plzeň

31.kolo I. DL U19

Areál v Luční ulici v blízkosti Doosan Arény - to byl cíl naší další cesty I.DL.

FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice 3:0 (0:0)

Sestava:
Stejskal - Molek, Kejmar, Kopecký, Pánek F. - Bydžovský, Kovář, Špidlen, Uhlíř (70. Markovič) - Valenta (75. Formáček), Pražák (75. Málek)

Oba týmy hrály třetí utkání v sedmi dnech a lépe to zvládli domácí. Začátek utkání jsme byli aktivnější, ale ke konci poločasu byla aktivita a míč na kopačkách domácích, šance téměř žádné. Po půli měli vstup lepší domácí, naše levá strana zaspala při bránění a bylo 0:1. Další dvě branky byly velmi laciné po zaváhání našich bránících hráčů i brankáře a domácí utkání zaslouženě dovedli k vítěznému konci.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.04.2014 | Zdroj fotky: Radek Klier )