FK Pardubice U-21

FK Pardubice U-21 FK Pardubice U-21 1 : 5 (1 : 3) FK Pardubice U-21 FK Dukla Praha

Juniorská liga 2013/2014 | 40. kolo | 02.06.2014 | Stadion Pod Vinicí II., Pardubice

Domácí porážka juniorky s Duklou

V předposledním utkání v letošním ročníku Juniorské ligy přivítaly Pardubice pražskou Duklu. Hosté potvrdili roli favorita a zvítězili 1:5. Domácí celek byl zejména ve druhé půli místy herně lepší, ale vstřelit branku se mu již nepodařilo a naopak ještě dvakrát trestal konžský juniorský reprezentant Bidje Manzia.

40. kolo JL

FK Pardubice U21 - FK Dukla Praha 1:5 (1:3)

První branka zápasu padla v sedmé minutě, kdy se po centru z levé strany prosadil hlavou Begič - 0:1. Po čtvrthodině hry ale domácí vyrovnali, když ideální centr Vanžury z levé strany přetavil v branku Krejčí, který vstřelil svůj první gól v Juniorské lize - 1:1. Jenže hned za šest minut zahrával trestný kop z hranice šestnáctky Schindler, který poslal míč přes zeď nechytatelně do branky - 1:2. V závěru první půle unikl do brejku Rydval, ale zakončil slabě do gólmana a hned z protiútoku prostřelil Stejskala Vopat, který tak upravil na poločasových 1:3.
Do druhé půle domácí vstoupili lépe, než hosté, ale vyloženou šanci si vypracovat nedokázali. Naopak v rozmezí čtyř minut se dvakrát prosadil Manzia, který dostal v obou případech příliš mnoho prostoru k zakončení a upravil na konečných 1:5. Ve zbytku zápasu se ještě domácí snažili výsledek zkorigovat, ale nepodařilo se a naopak na druhé straně třikrát domácí zachránil mladý gólman Stejskal. Domácí hráči tak zakončili náročný program pátého zápasu v devíti dnech...
Poslední utkání juniorka sehraje příští pondělí 9. června od 17 hodin Pod Vinicí proti Táborsku.

Fakta - branky: 15. Krejčí - 7. Begič, 21. Schindler, 44. Vopat,, 67. a 71. Manzia. ŽK: 1:0 (Pešek). Rozhodčí: Zadinová z Benešova (Kubr, Šedivka). Diváků: 80.

Sestavy - FK PCE U21: Stejskal - Fidler, Čáp (76. Pešek), J. Řezníček II, Mandutz - Klír (60. Portyš), Knotek, Hron, Vanžura (72. Strouhal) - Krejčí, Rydval.
DUKLA: Vávra - Kulikov, Begič, Schindler, Klar (61. Vosátka) - Vopat (76. Toman), J. Kim, Tetour, T. Kim (76. Mazlouf) - Manzia (72. Gajecký), Vrkoč (61. Petrák).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 02.06.2014 | Zdroj fotky: redakce FK )