FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B FC Chotěboř

Přátelská utkání B-týmu 2013/2014 | Příprava | 15.02.2014 | UMT Ohrazenice

Rezerva si poradila s Chotěboří

Na umělé trávě v Ohrazenicích se pardubická rezerva utkala s účastníkem Krajského přeboru Vysočiny FC Chotěboř. Pardubičtí do hry poslali výrazně obměněnou sestavu, než ve středečním utkání v Chrudimi a dvou brankách T. Kakrdy zvítězili 2:0.

FK Pardubice B - FC Chotěboř 2:0 (1:0)

V 10. minutě měli velkou šanci hosté, ale Čihař domácí podržel. Ve 24. minutě po centru Konvaliny z pravé strany se hlavou prosadil T. Kakrda - 1:0. Ve 36. minutě další šanci hostů zlikvidoval znovu Čihař. V 57. minutě napřáhl z dálky T. Kakrda a jeho střela překvapila hostujícího gólmana - 2:0. Ačkoliv měli domácí celý zápas pod kontrolou a byli stále na míči, další šance do gólového konce již nedotáhli. Naopak v závěru měli ještě dva nebezpečné brejky chotěbořští, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.

Fakta - branky: 24. a 57. T. Kakrda. Rozhodčí: Jelínek z Lanškrouna - Kotyza, Bačina.

Sestava FK PCE B: Čihař - Konvalina, Křivka, Baldrych, Fidler - Klátil (68. Jan Růžička), Vágner, Fusek, Vanžura - T. Kakrda (63. Portyš), Rydval.

Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice B: " V dalším přípravném utkání dostala příležitost jiná jedenáctka než ve středu v Chrudimi. Celkový dojem ze slušného herního projevu nám kazily určité nedostatky. V zápase jsme se prezentovali slušnou kombinační hrou, soupeře jsme přehrávali, ale nebyli jsme dostatečně trpěliví v přechodové fázi a útočné akce jsme zbrkle zakončovali. Soupeře jsme po našich hrubých individuálních chybách pouštěli několikrát k nebezpečnému zakončení, které naštěstí pro nás neskončilo brankou. "

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 15.02.2014 | Zdroj fotky: Radek Klier )