FK Pardubice B FK Pardubice B 3 : 1 (1 : 0) FK Pardubice B MFK Chrudim B

Přátelská utkání B-týmu 2013/2014 | Příprava | 01.02.2014 | UMT Ohrazenice

V souboji rezerv vítězná ta pardubická

Ve třetím přípravném utkání přivítal společný tým rezervy a juniorky FK Pardubice podobného soupeře ze sousední Chrudimi. Výhru 3:1 si nakonec na ohrazenické umělce připsali domácí.

FK Pardubice B/U21 - MFK Chrudim B/C  3:1 (1:0)

První velkou šanci měli domácí ve 24. minutě po akci T. Kakrdy, kdy D. Pánek orazítkoval břevno. První gól padl ve 31. minutě, kdy se individuálně prosadil T. Kakrda - 1:0. Na začátku druhé půle se ve 47. minutě po centru Fuska prosadil z první Vágner - 2:0. V 52. minutě upravil po samostatné akci střelou na přední tyč znovu Vágner - 3:0. V 77. minutě p centru zleva snížil na konečných 3:1 zblízka Kopp.

Za týden v sobotu: FK PCE B/U21 - Týniště n. Orl. (14,30) - hř. UMT Ohrazenice.

Fakta - branky: 31. T. Kakrda, 47. a 52. Vágner - 77. Kopp. Rozhodčí: Jelínek z Lanškrouna (Šimek, Starý). Diváků: 40.

Sestava FK PCE B/U21 - 1. poločas: Čihař - Konvalina, Baldrych, Křivka, Mandutz - D. Pánek, Sůra, Knotek, Fusek - Rydval, T. Kakrda. 2. poločas: Kouba - Strouhal, Čáp, Pešek, Jiří Růžička - Vanžura, Hron (79. T. Jelínek), Portyš, Vágner - Fusek (60. Klír), T. Kakrda (60. Krejčí).

Kamil Řezníček, trenér Pardubic: " V dalším přípravnému utkání jsme se střetli s rezervou MFK Chrudim. Přestože hosté hrají jen "krajský přebor" jedná se o velice kvalitní fotbalové mužstvo, které se prezentuje rychlou, důraznou a kombinační hrou. My jsme do utkání postavili na každý poločas rozdílné jedenáctky a to nám ještě muselo dalších sedm hráčů individuálně trénovat. V prvním poločase jsme se těžko prosazovali proti dobře bránícímu soupeři, přesto jsme si vypracovali tři šance, ale podařilo se nám skórovat pouze jednou T. Kakrdou. Je třeba podotknout, že i hosté si vypracovali pár šancí, které však naše obrana s gólmanem Čihařem dobře vyřešila. Se hrou v prvním poločase jsem však nebyl moc spokojen. Měli jsme být více aktivní a pohyblivější a více se prosazovat kombinačně, ale bohužel se nám hra moc nedařila. Do druhé půle nastoupili naši mladíci a od začátku poločasu na soupeře vlétli. Naše hra se rozpohybovala a více a hlavně přesněji jsme kombinovali, čímž jsme soupeře začali přehrávat. Toto vyústilo ve dvě branky, kdy po pěkné akci Fuska a poté individuálně se dvakrát prosadil Vágner. Další šance jsme již neproměnili a po naší chybě v obraně jsme soupeři dovolili upravit kosmeticky skóre. Ve druhém poločase byla hra mírně lepší, než v tom prvním, přesto nás však čeká stále mnoho práce na vyladění herních nedostatků. "

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 02.02.2014 | Zdroj fotky: Zdeněk Vacek )