FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 0 : 3 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B RMSK Cidlina Nový Bydžov

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 13. kolo | 03.11.2013 | Stadion Na Dolíčku, Pardubice

Druhá porážka B dorostu v sezóně

Utkání prvního s předposledním týmem tabulky se hrálo na těžkém terénu. Hostující tým vyrukoval na domácí s houževnatostí a důrazem, se kterým si hráči Pardubic po celé utkání nedokázali poradit a museli přijmout druhou podzimní porážku.

13. kolo Východočeského přeboru dorostu

FK Pardubice U19 B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:3 (0:1)

Domácím hráčům se nedařila kombinace v důsledku špatného pohybu, výběru místa a nepřesností v přihrávkách. Hostující tým naopak dobře kombinoval a svou bojovností si vytvořil několik slibných příležitostí. Ve 31. min. Panchártek vykopával míč z brankové čáry, po trestném kopu hostů. Ve 43. min. po chybě ve středu hřiště šli hosté do protiútoku a sólový únik zakončil Šimbovský - 0:1.

Druhý poločas začal neuznaným gólem Fotula po akci Sokola pro ofsajd. Ve 46. min. hosté zahrávali rohový kop, na něj si naskočil Šimbovský a zvýšil hlavou na 0:2. V 53. min. unikl obraně hostů Pipek, ale sólový nájezd zakončil přestřelením branky. V 74. min. zahrával Sokol trestný kop a po závaru před brankou Šlégr z malého vápna trefil tyč. V 80. min. po kombinaci Fotul - Šlégr zakončoval na zadní tyč Lébl, ale bohužel netrefil branku. Z protiútoku se hosté dostali do šance, kterou doklepával na 0:3 opět Šimbovský.

Druhá porážka v soutěži byla zcela zasloužená, neboť soupeř pro vítězství udělal víc, než domácí hráči, kteří by v neděli nedali gól ani kdyby se hrálo do půlnoci.

Fakta - branky: Šimbovský 3. Bez karet. Rozhodčí: Oldřich Bleša z Chrudimi (Štěpánek, Poláček). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Truhlář - Karvánek, Pařízek, Vladyka (46. Kantor), Šebek (70. Zelenka) - Bulis (46. Sokol), Pipek, Fotul, Prokůpek (46. Šlégr) - Mayer, Panchártek (50. Lébl). Připraven: Pšenička.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 04.11.2013 | Zdroj fotky: redakce )