FK Pardubice U-19 B

TJ Dvůr Králové n. L. FK Pardubice U-19 B 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 12. kolo | 26.10.2013 | Stadion Dvůr Králové

Vydřená výhra nad Dvorem Králové

K dalšímu utkání zajížděl pardubický B dorost v rámci Východočeského přeboru na hřiště Dvora Králové do Miletína, kde zvítězil těsně 0:1 a upevnil si vedení v tabulce.

12. kolo

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Pardubice U19 B  0:1 (0:1)

První poločas naše mužstvo dobře kombinovalo a domácí jsme nepouštěli do sebemenšího náznaku šance k ohrožení Pšeničky. Naše hra však také končila na dobře hrající obraně domácích, nebo na domácím golmanovi, který vyřešil několik nebezpečných situací. Ve 26 min. však nestačil na zahrávaný roh Sokola, který našel na zadní tyči Lébla, ten přiklepl hlavou na malém vápně stojícímu Pařízkovi, který nezaváhal a doklepl na 0:1. Naši hráči se dále snažili o nátlakovou hru jejímž výsledkem do konce poločasu byl jen neuznaný gol Mayera pro ofsajd.
     Do druhého poločasu naše mužstvo nastoupilo jako vyměněné, nedařila se kombinace, kupili jsme chybu za chybou, kazili i ty nejjednodušší přihrávky a tak nebylo divu, že otěže utkání uchopili domácí hráči a začali mít navrch. Naše obrana v čele s Pšeničkou jen ztěžka odolávala nakopávaným míčům do šestnáctky.  Zcela se vytratila hra středních záložníků a útočníci neudrželi míč, aby odlehčili přetížené obraně. V těchto chvílích nás podržel několika skvělými zákroky golman Pšenička a tak naše jedenácté vítězství v soutěži bylo hodně vydřené.
     Pochvalu od trenérů za výkon zaslouží výborný Pšenička v brance, celá obrana v čele s Pařízkem a za výkon do vystřídání útočník Mayer.

Fakta - branka: 26. Pařízek. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Čejchan (Vítek, Buchta). Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Karvánek, Pařízek, Vladyka, Šebek - Sokol (60. Bulis), Fotul (90. Šlégr), Pipek, Prokůpek (78. Zelenka) - Mayer (60. Panchártek), Lébl (87. Kantor). Dále připraven Truhlář.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.10.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )