FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 3 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FC Spartak Rychnov n/K.

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 9. kolo | 06.10.2013 | Stadion Na Dolíčku, Pardubice

Tříbranková výhra U19 B

Domácí dorostenci, jako vedoucí tým tabulky nastoupil k dalšímu utkání na domácí půdě na Dolíčku proti mužstvu Rychnova nad Kněžnou a zvítězil 3:0.

9. kolo Východočeského přeboru dorostu

FK Pardubice U19B - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 3:0 (1:0)

Domácí hráči v prvních 20 minutách působili ospalým dojmem a vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že hraje první se šestým, když navíc několik vyložených šancí hostů zlikvidoval výborný Kouba. Postupem času se však přece jenom projevovala větší herní kvalita domácích hráčů. Ve 30. min. si na prostrčení za obranu hostů naběhl Pipek a otevřel skore - 1:0.

Hráči Pardubic nastoupili do druhého poločasu aktivněji a zatlačili rychnovské na jejich polovinu. Ti se soustředili na defenzivu a snažili se o protiútoky, které však končili špatným řešením finální přihrávky. V 56. min. Sokol z pravé strany krásně prokličkoval přes čtyři hráče a střelou na zadní tyč nedal gólmanovi hostí šanci 2:0. Další gólová situace přišla v 67. min., kdy se do útoku pustil stoper Pařízek, zavezl míč k brankové čáře a jeho přihrávku pod sebe na malé vápno zužitkoval Bareš na 3:0. Pardubičtí ještě do konce hrací doby nastřelili Panchártkem tyč, která byla v pořadí již čtvrtá za celé utkání.

Závěrem lze konstatovat, že domácí hráči předvedli jeden ze svých nejhorších výkonů v sezoně a od překvapivého výsledku ve prospěch hostí je zachránil jen výborný výkon gólmana Kouby, který chytil čtyři vyložené šance hostujícíh hráčů.

Fakta - branky: 30. Pipek, 56. Sokol, 67. Bareš. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Zita z Načešic (Orálek, Mariánus). Diváků: 50.

Sestava FK PCE U19B: Kouba - Karvánek, Pařízek, Vladyka, Kantor (46. Šebek) - Sokol, Bareš (67. Šlégr), Fotul (46. Pech), Prokůpek (67. Panchártek) - Pipek, Molek. Připraven Truhlář.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 08.10.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )